پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
جعفرزاده ایمن آبادی:
استفاده از خودرو برای کسانی که مشکل حرکتی دارند به منزله رفاه نیست بلکه خودرو برای این افراد نوعی وسیله کمک توانبخشی است. استفاده از خودرو برای معلولان جنبه کمک توانبخشی دارد.


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در خانه ملت در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: برای کسانی که مشکل حرکتی دارند؛ خودرو، نوعی وسیله کمک توانبخشی است. یک فرد معلول ، یک جانباز یک عزیز شیمیایی که نمی تواند در برودت هوا قرارگیرد و یا مسافتی را طی کند، اگر از موتورسیکلت سه چرخ، موتور و یا خودرو استفاده می کند جنبه رفاهی برای این فرد ندارد. این جنبه کمک توانبخشی دارد. 
وی درخواست کرد: از دولت محترم می خواهم مانند سنوات گذشته برای افرادی که ویلچر دارند، شیمیایی هستند، عزیزانی که پایشان قطع شده است و عزیزانی که دارای مشکل حرکتی هستند را مورد حمایت تامین سوخت برای وسایط نقلیه قراردهد. 

ایمن آبادی در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون دستوری برای خودروسازان صادر شده که مصرف سوخت را در استانداردهای ساخت خودرویی که در دستور کار دارند گفت: عقل و منطق حکم می کند که در کشوری که دچار مشکل تولید بنزین است خودروسازان بروند به سمت کاهش سوخت.

وی پیش بینی کرد: اگر خودروسازان این پیش بینی را نداشته باشند با توجه به افزایش نرخ حامل های انرژی این خودروهایی که مصرف سوخت بالایی دارند مورد استقبال مردمی قرارنخواهندگرفت. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: