پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
حاجی بابایی:
رهبری اعلام کرد که از تصمیم روسای سه قوه حمایت می کنم؛ الان روسای سه قوه تصمیم بگیرند حداقل معایب قانون افزایش قیمت بنزین برطرف کنند و حداقل جلوی گرانی را بگیرند.


حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون ولایی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: الان راننده ای که سرویس مدارس را می برده، ال قیمت بنزین از یک تومان شده سه تومان چکار کند؟ تعداد این افراد کم هم نیست. از دانش آموز بگیرد؟ معلمی که می رفت روستا الان چکار کند؟ کارمند بهداشتی که می رفت روستا الان چکار باید بکند؟

وی بیان کرد: ما باید یک تصمیمی را برای داخل بگیریم ، نمی گویم هیچ عیبی نداشته باشد یا در جامعه هیچ بازتابی نداشته باشد اما تصمیماتمان به گونه ای باشد که این موارد قابل کنترل باشد. 

رئیس فراکسیون ولایی یادآوری کرد: دولت آمده سیاست های خودش را هم شکسته است. شما مخالف یارانه بودید؛ می آمدید تلویزیون می گفتید وقتی یارانه می دهیم ما گریه مان می گیرد دلمان درد می گیرد پس چرا آمدید مجدد این کار را کردید؟

حاجی بابایی بیان کرد: تازه مشکل آن را هم ما حل کردیم یعنی با این تبصره 14 که درست کردیم 42 هزار میلیارد تومان دیگر یارانه را دارند می پردازند. 

وی درباره تفاوت افزایش قیمت بنزین و توزیع بارانه در زمان احمدی نژاد با این دولت گفت: تفاوتش خیلی بود. در آن زمان مجلس به دولت فشار آورد که این کار انجام شود بنابراین مجلس پرقدرت از این کار حمایت می کرد. دولت هم هماهنگ شد. قوه قضائیه هم هماهنگ شد. رهبری در جریان کار قرارگرفت. از همه مهمتر فضا را به شکلی آماده کردند که صدا و سیما وارد شد کار کرد. فرمانداران کار کردند. مردم فشار می آوردند به نمایندگان و دیگرانی که مخالف بودند که چرا اجازه نمی دهید که یارانه ما را بپردازند؟ در آن زمان مردم می گفتند یارانه را به ما بدهید، گران کنید.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در اینجا مجلس در جریان نبود. خود دولت هم در جریان نبود؛ فقط رئیس جمهور و چند تن از وزرا در جریان بودند. از همه مهمتر وزیر نفت یک هفته قبل آمد در تلویزیون اعلام کرد ما به هیچ وجه دنبال این کار نیستیم. 

وی نتیجه گیری کرد: یعنی در این قضیه به مردم واقعا توهین شد. بزرگان، گروه های مرجع مثل اساتید دانشگاه ها اصلا در جریان نبودند. از همه مهمتر این وضعیت حساس امروز؛ داریم وارد بحث انتخابات می شویم که حساسیت های خود را دارد. شوک ارزی هم داشتیم. همه این ها در کنار هم ... خدا شاهد است که من نمی خواهم موضع سیاسی داشته باشم... ده سال هم علیه آن دولت شعار دادند که خیانت کرده است! گداپروری کرده است! نقدینگی را افزایش داده است! مملکت را بدبخت کرده است..... خداوند مثل همان را برایشان پیاده کرد که بگوید هر آنچه که این ها درباره آن دولت گفتند سیاسی گفتند. یا اعتقاد نداشتند یا امروز مجبور شدند که این را انجام دهند، من نمی دانم کدام اینهاست. 

حاجی بابایی اظهارداشت: اصلا آن دولت و این دولت مطرح نیست حرف دولت ها نیست. هر دولتی نکات مثبت خود را دارد و نکات منفی خود را دارد. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: