پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
جمله فوق شعار امسال هفته بسیج است که معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در نشست خبری _ مطبوعاتی به مناسبت هفته بسیج در سالن جلسات پادگان امام حسین (ع) شهر خرم آباد بیان و به تشریح آن پرداخت.

محسن رشیدی در ابتدای سخنان خود به نقش ارزنده و بی بدیل بسیج در بازکردن گره های کور و ایجاد امنیت اشاره کرد و افزود: هرکس دل در گرو انقلاب داشته باشد بسیجی است ، بسیجی به این معنا نیست که پرونده ای در پایگاه های مقاومت داشته باشد بلکه هر فردی که دلسوز انقلاب باشد یک بسیجی محسوب می شود .

وی گفت : بسیج در سیلاب های اخیر توانست در کمترین زمان ممکن به مردم امدادرسانی کند و بزرگداشت چهل سالگی بسیج فرصت خوبی است که ظرفیت های آن تشریح شود .

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه بسیج سازندگی ۲۵۶ طرح آماده افتتاح دارد، افزود: جامعه پزشکی در هفته بسیج با اعزام تیم های پزشکی به منطقه زاغه  و برپایی بیمارستان صحرایی در این امر مهم مشارکت خواهد داشت .

سرهنگ رشیدی بیان داشت: راهیان نور از آذر سال گذشته تاکنون بیش از ۱۴ هزار نفر را در بخش های دانش آموزی ، دانشجویی و عمومی به مناطق جنگی اعزام و بستر مناسبی فراهم نموده تا عموم مردم بتوانند به این مناطق عزیمت کنند .

وی شعار امسال هفته بسیج را بسیج، چهل سال خدمت ، جهاد، شهادت، عنوان کرد و افزود: روز پنج شنبه در اولین روز از هفته بسیج، عطرافشانی قبور شهدا با حضور نیروهای مسلح و بسیج در گلزار شهدا برگزار خواهد شد؛ جمعه ۱ آذرماه در دومین روز از هفته بسیج، میزخدمت برپا و سرکشی به خانواده های معظم شاهد و برگزاری دعای ندبه، همایش پیاده روی خانوادگی منتظران ظهور در دستور کار است .

محسن رشیدی با اشاره به اینکه در سومین روز از هفته بسیج که به بسیج ، علم و فنآوری نامگذاری شده از پایگاه های مقاومت برتر تجلیل به عمل می آید ، تشریح کرد: جشنواره علم و فناوری و نمایشگاه اختراعات و ابتکارات بسیجیان در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار خواهد شد .

وی خبر داد : در چهارمین روز از هفته بسیج که به بسیج ، سبک زندگی اسلامی _ ایرانی مزین شده افتتاح مهدهای قرآن و نشست های تحکیم خانواده و پیشگیری از طلاق برگزار خواهد شد .

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ، پنجمین روز از هفته بسیج را اینگونه تشریح کرد : پنجمین روز به بسیج ، فرهنگ و بصیرت نامگذاری شده که در آن روز نشست های روشنگری ، آیین بزرگداشت پیشکسوتان و جوانان جنگ سخت و جوانان جنگ نرم برگزار می شود .

وی بسیج، دفاع و امنیت را ششمین روز از هفته بسیج برشمرد و خاطرنشان ساخت: در ۵ آذر ماه اجرای گشت های رضویون و پایگاه های منتخب بسیج و اجتماع و رزمایش شکوه اقتدار و مقاومت با حضور ده هزار نفر از بسیجیان سراسر لرستان در مرکز استان برگزار می شود .

محسن رشیدی با بیان اینکه همایش شکوه هجرت در آخرین روز از هفته بسیج برگزار خواهد شد، اذعان داشت : همایش شکوه هجرت و تجلیل از خدمت رسانان بهزیستی، کمیته امداد و خانه های بهداشت در بحث محرومیت زدایی مناطق محروم برگزار می شود .

گفتنی است این نشست با حضور سرهنگ آیت دولت پور و سروان سجاد میرزایی از مسئولین ارشد روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان صورت پذیرفت .


 تهیه و تنظیم : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: