پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۳
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی پذیرفتنی نیست و برنامه ای نیز برای افزایش قیمت کالاها و خدمات وجود ندارد .
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان وبلوچستان: مجید محبی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی پذیرفتنی نیست و برنامه ای نیز برای افزایش قیمت کالاها و خدمات وجود ندارد . 
وی گفت: هم اکنون قیمت بنزین افزایش داشته که نقشی در حمل و نقل کالاها ندارد و حمل و نقل جاده ای بر اساس نفت گاز است و فقط تاثیر بر حمل و نقل مسافر درون شهری داشته که این موضوع نیز تدبیر شده و سهمیه های تاکسی ها به صورت کامل برقرار شده است . 
محبی افزود: شاید برخی به موضوع افزایش قیمت بنزین به عنوان تهدید بنگرند، ولی این موضوع فرصتهای بسیار زیادی را ایجاد می کند که از آنجمله ساماندهی بهتر حمل و نقل مسافر، تولید ملی، کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از اسراف می باشد  و دولت نیز تدابیر لازم را اندیشید تا یارانه حمایتی خانوار به حساب سرپرستان در طی سه مرحله واریز شد . 
این مقام مسئول در ادامه گفت: نظارتها باید به صورت گسترده و کیفی صورت پذیرد، بویژه در زمینه حمل و نقل درون شهری و تاکسی ها ، شهرداری و حمل و نقل و پایانه ها نیز به این موضوع توجه ویژه داشته باشند، زیرا تعداد زیادی از تاکسی ها خارج از سرویس هستند و خدمات رسانی لازم را انجام نمیدهند .
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تصریح کرد: با توجه به حجم گسترده واحدهای اقتصادی در استان و بر اساس اعلام همکاری سازمان بسیج اصناف در زمینه نظارت بر واحدهای اقتصادی، سازمان صنعت،معدن و تجارت استان با توجه به این فرصت پیش آمده گروههای بازرسی را با هدف کنترل بیشتر بازار افزایش دهد . 
وی نصب برچست قیمت بر روی کالاها را با اهمیت عنوان کرد و از اصناف خواست به جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از گرانفروشی و ... مبادرت به این امر نمایند .
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: