پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۶
معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:طی روزهای آینده قیمت گوجه به شدت کاهش خواهد یافت.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان،  محمد قاسمی معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تحلیل ها و بررسیهای صورت پذیرفته همه ساله در این فصل سال و با توجه به شروع سرمای شدید و بارش باران کاشت و برداشت گوجه با تاخیر و مشکل مواجه می گردد.
وی گفت: در حال حاضر برداشت گوجه در برخی استانهای کشور آغاز شده و سایر نقاط گرمسیر نیز طی 15 روز آینده کار برداشت آغاز می شود . 
قاسمی افزود: بر اساس اطلاعات اخذ شده، امسال کاشت گوجه در کشور نسبت به سال قبل 2 برابر افزایش داشته است.
معاون امور بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت سیستان و بلوچستان در پایان  گفت: در حال حاضر بجر ابتدای هفته گذشته که شاهد افزایش قیمت در زمینه گوجه بوده ایم، روند کاهش قیمت را مشاهده می کنیم و طی روزهای آینده قیمت به ثبات خواهد رسید و به شدت کاهش می یابد.
وی در زمینه قیمت مصوب رب گوجه نیز افزود: رب گوجه که طی ماههای گذشته در سطح عرضه به حدود 20 هزار تومان رسیده بود اکنون بر اساس نوع محصول بین 9 تا 13 هزار تومان عرضه می شود.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: