پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه
امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه در نشست با رییس اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی کرمانشاه گفت: بازاریان همیشه جمهوری اسلامی را در همه زمینه یاری کرده و با علما و روحانیون همکاری داشته اند. استان کرمانشاه داران بزرگان صنفی زیادی است که همیشه کنار مردم بوده و هستند‌ .

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین حضرت آیت الله علما اظهار داشت: همه مردم بسیجی هستند و روحیه بسیجی بودن  و بسیجی کار کردن در بین مردم وجود دارد. و همیشه از نظام و کشور مراقبت و نگهداری میکنند. 

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اینکه بازاریان باید منصف باشند، اظهار داشت : بازرسی و تعزیرات که هر روز نشان داده میشود برای مردم کارساز نیست، کارساز بودن نیازمند حمایت بازاریان است که باید انصاف داشته باشند. 

حضرت آیت الله علما با تاکید بر اینکه بازاریان باید از حقوق بگیران و افراد بیکار جامعه حمایت کنند ، گفت: عده ای از جامعه بیکار و حقوق بگیر هستند بازاریان باید از چنین افرادی حمایت و در مقابل مردم باید منصف و با مستددل کار کرد. 

نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با صنعتگران، تولید کنندگان اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار تاکید کردند که ما باید متکی به کشور خود باشیم و روی پای خود بایستیم و نباید نگاهمان به کشور های دیگر باشد. و لازمه تمام این کار ها منصف بودن است. 

امام جمعه کرمانشاه گفت: نام گذاری سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری در خصوص توجه به اقتصاد و تولیدات داخلی است. 

حضرت آیت الله علما افزود: ایران مردمی دانا و کشوری ثروتمند است‌. و یکی از تاثیرگذارترین کشور ها در جهان هستیم . 

وی در پایان از زحمات رییس اتاق اصناف جهت حمایت از رونق تولید و  نشست اتحادیه های صنفی با ایشان تشکر کرد.
خبرنگار : پوریا زارعی 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: