پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
از ابتدای سال جاری؛
رییس اتاق اصناف کرمانشاه در نشست با امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه که با حضور روسای اتحادیه های صنفی کرمانشاه برگزار شد، از آموزش و مهارت آموزی ۹۰۰ نفر با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، رضا سلیم ساسانی اظهار داشت:  در ابتدای سال جاری سیل استان های غربی و جنوبی کشور را فراگرفت و بیشتر مردم در اوایل آغاز سال نو درگیر این موضوع بودند. 

ساسانی افزود: اتاق اصناف کرمانشاه در همان ابتدای سیل به کمک هموطنان کشور شتافت و با همکاری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و روسای اتحادیه های صنفی  کمک های مردمی و کمک های اصناف در سایر استان ها  در اتاق اصناف کرمانشاه جمع آوری و هدفمند در بین مردم آسیب دیده توزیع شد. 

رییس اتاق اصناف کرمانشاه از مهارت آموزی ۹۰۰ نفر در استان خبر داد و گفت: سهیمه طرح مهارت آموزی برای سه دستگاه جهادکشاورزی، میراث فرهنگی و اتاق اصناف کرمانشاه اتخاذ شد که جهاد کشاورزی با ۱۰۰ نفر، میراث فرهنگی با ۱۰۰ نفر مهارت آموز و اتاق اصناف با ۹۰۰ نفر مهارت آموز  از جوانان که جویای شغل و اشتغال بودند در جهت علاقه مندی خود اشخاص با کمک روسای اتحادیه های صنفی  آموزش داده و وارد چرخه اشتغال شدند. 

ساسانی با تاکید بر اینکه اتاق اصناف کرمانشاه جز اولین گروه حمایت از نیروی های امنیتی، انتظامی، سپاه و بسیج در اختشاشات اخیر بود، بیان کرد: بازاریان کرمانشاه بعد از اختشاشات اخیر جز اولین گروهی بودند که از سالن شهدای اصناف تا میدان آزادی از نیروی های امنیتی، انتظامی ، سپاه و بسیج با اهدای گل و  شیرینی تقدیر و تشکر کردند. 

وی به نام گذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: کرمانشاه جز اولین استان های کشور بود که با برپایی نمایشگاه از تمامی تولید کنندگان استان دعوت کرد که محصولات و تولیدات داخلی خود را در معرض نمایش عموم مردم بگذارند. 

ساسانی گفت: جهت حمایت از کالای ایرانی و محصولات داخلی  تولید کنندگان تنها ۲۰ درصد هزینه نمایشگاه را متقبل شدند و لبیکی به شعار سال مقام معظم رهبری بود.

وی افزود : میز خدمت جهت حضور مدیران استان در نمایشگاه رونق تولید برپا شد و مردم می‌توانستند از نزدیک مشکلات خود را با مدیران کل استان پیگیر و در میان بگذارید.   

وی در پایان از حضرت آیت الله علما امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه جهت حمایت از اتاق اصناف و بازاریان کرمانشاه تشکر کرد.


خبرنگار: پوریا زارعی


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: