پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۰۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵
سیستان و بلوچستان - فرمانده مرزباني استان از ناكامي قاچاقچيان و كشف بيش از 2 تن و 380 کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری 4 نفر از سوداگران مرگ توسط مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه خبر داد.
گیتی آنلاین_به نقل از پايگاه اطلاع رساني فرماندهي مرزباني سيستان و بلوچستان، سرتيپ‌دوم پاسدار "محمد ملاشاهی" با اعلام اين خبر گفت: مرزداران اين فرماندهي مستقر در يگان‌هاي مرزي تابعه با ايماني راسخ و چشماني بيدار، همواره به عنوان يك مانع مستحكم در برابر متجاوزين، اشرار و قاچاقچيانانجام وظيفه مي‌كنند و موجب ثبات امنيت و آرامش در مرزهاي جنوب شرق كشور هستند.

فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان ادامه داد: مأمورين هنگ مرزي ميرجاوه با اشراف اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان براي ورود محموله سنگين موادمخدر به وسيله خودرو به داخل كشور آگاه شدند و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي مرزباني استان به اجراي كمين‌هاي هدفمند پرداخته و مسيرهاي احتمالي تردد قاچاقچيان را در كنترل خود در آوردند.

وي در ادامه افزود: مرزداران پس از رويارويي با سوداگران مرگ و بي‌توجهي قاچاقچيان به فرمان ايست، با رعايت قانون بكارگيري سلاح و با واكنش سريع و موضع‌گيري مناسب در درگيري مسلحانه با قاچاقچيان، توان رويارويي را از آنها سلب كردند.

وي اضافه كرد: قاچاقچيان كه توان مقابله با مرزداران را نداشتند پس از ساعتي درگيري مسلحانه سنگين تسلیم و در اين عمليات مأمورين موفق شدند ضمن دستگیری 4 نفر قاچاقچي و توقيف دو دستگاه خودرو، مقدار 2 تن و  387 كيلوگرم انواع موادمخدر شامل: 2 تن و 287 کیلوگرم ترياك و 100 كيلوگرم حشيش و مقادير قابل توجهي سلاح و مهمات را كشف كنند.

سردار"ملاشاهی" در پايان ضمن تقدير و تشكر از فرمانده و كاركنان هنگ مرزي ميرجاوه اظهار داشت: مجموعه مرزباني با همكاري ساير نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي و حمايت‌هاي بي‌دريغ مرزنشينان عزيز، در راستاي حراست از مرزهاي كشور، مقتدرانه و برابر قانون با هرگونه تجاوز به حريم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مقابله مي‌كنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: