پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
بمناسبت هفته بسیج انجام شد:
بمناسبت هفته بسیج و طبق هماهنگیهای صورت گرفته شده مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از پایگاه بسیج شهید کوچری خوی بازدید کرد .

بمناسبت هفته بسیج و طبق هماهنگیهای صورت گرفته شده مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از پایگاه بسیج شهید کوچری خوی بازدید کرد .

در ابتدای بازدید فرمانده بسیج شهید کوچری به توضیح عملکرد این پایگاه اشاره کرد و تعداد اعضای این پایگاه را بیش هزار نفر اعلام کرد . وی کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان همچنین رفع محرومیت زدایی، برگزاری مراسمات در اعیاد و وفات معصومین پخت و پخش غذای نذری از دیگر فعالیتهای این پایگاه می باشد.

در ادامه سرهنگ طاها بقال نژاد فرمانده بسیج کارگری و کارمندی شهرستان خوی در سخنانی ضمن تبریک هفته بسیج پایگاه شهید کوچری را از پایگاههای نمونه کشوری عنوان کردند و افزودند در طی سالهای طبق این پایگاه چندین بار بعنوان پایگاه نمونه کشوری ، استانی و شهرستانی برگزیده شده است .

سپس آقای ولیزاده مدیر عامل شرکت ضمن تبریک هفته بسیج خشنودی خود را از حضور در این جمع اعلام کرد و افزود : همه انسانهای جامعه ما بسیجی هستند یا تفکر بسیجی دارند و پیام بسیج صلح و دوستی است . وی خود را یک بسیجی عنوان کرد و تصریح کرد : بعنوان یک بسیجی همیشه در کنارتان هستم .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: