پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد گفت: امیدوارم هنرمندان و فرهیختگان در اقصی نقاط دنیا به ما کمک کنند تا اراضی عباس آباد و پتانسیل آن به دنیا معرفی شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ سید محمد حسین حجازی در مراسم اختتامیه نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با بیان اینکه با حمایت اعضای شورای شهر و همکاران در مدیریت شهری تلاش داریم تا رویدادهای بسیار مهم و ارزشمند را در شهر تهران اجرایی کنیم، گفت: این برنامه های ارزشمند می تواند تداعی فرآیندها و رویدادهای بزرگ برای شهر تهران باشد.

وی با اشاره به عضویت اراضی عباس آباد در سازمان جهانی گردشگری، افزود: این نگاه به عرصه‌های جهانی نشان می دهد که کشور ما بستر و فضای مناسبی برای جذب گردشگران دارد.

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد در ادامه با بیان اینکه مجموعه بسیار بزرگ عباس آباد با مقیاس ۵۶۰ هکتار می‌تواند در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری ارتباط خوبی را با دنیا برقرار کند، تصریح کرد: این مجموعه آمادگی دارد تا قدم بزرگی برای معرفی هنرهای کشور به دنیا بردارد.

حجازی ادامه داد: امیدوارم هنرمندان و فرهیختگان در اقصی نقاط دنیا به ما کمک کنند تا اراضی عباس آباد و پتانسیل آن به دنیا معرفی شود.

وی با تاکید بر اینکه سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی بخشی از هنر کشور است، گفت: هنر یکی از شیوا ترین گفتمان‌های فرهنگی است که توانسته خود را به علاقه‌مندان معرفی کند. 

به گفته مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد ما قصد داریم با حمایت هنرمندان اراضی عباس آباد را با یک منظر فاخرتر به دنیا معرفی کنیم.

حجازی با بیان اینکه در آینده شاهد اجرای برنامه‌های متعددی در این منطقه خواهیم بود، عنوان کرد: ما در میدان مشاهیر نصب 60 اثر از مجسمه سازان را به عهده گرفتیم که تاکنون 20 اثر از آن در این میدان نصب شده و مابقی نیز تا پایان سال نصب خواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: