پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد:
محمدجواد حق شناس، گفت: امیدوارم سمپوزیوم مجسمه سازی تهران بتواند در سال های آینده جاهای خالی این شهر را با نمادهای درست، دقیق، زیبا و ماندگار پر کرده و این شهر را به یک شهر زیبای جهانی تبدیل کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در مراسم اختتامیه نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با بیان اینکه آثار این دوره به عنوان یادگاری برای عموم شهروندان باقی می ماند، گفت: باید از هنرمندانی که چنین آثار فاخری برای مردم این کشور خلق کردند قدردانی کرد.

وی افزود: امیدوارم این سمپوزیوم بتواند در سال های آینده جاهای خالی این شهر را با نمادهای درست، دقیق، زیبا و ماندگار پر کرده و تهران را به یک شهر زیبای جهانی تبدیل کند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: امیدوارم شهر تهران به یک شهر ماندگار برای همه دنیا تبدیل شود. 

حق شناس با اشاره به اهمیت هنرهای شهری به ویژه مجسمه های شهری، تصریح کرد: می توانیم با ادامه دار کردن هنر مجسمه سازی خود را به همه دنیا بهتر معرفی کنیم.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: