پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
رادیو و تلویزیون مرکزی چین 5 آذر/26 نوامبر تفسیری با عنوان «مهار خشونت ها و آشفتگی ها خواست فوری مردم است» منتشر کرد.

در این تفسیر آمده است: کنگره آمریکا چندی پیش به اصطلاح طرح قانونی حقوق بشر و دموکراسی هنگ کنگ 2019 را به تصویب رساند و به این ترتیب گستاخانه در امور داخلی چین دخالت و آشکارا از مجرمین خشونت طلب حمایت کرده است، چین قاطعانه با این اقدام مخالف است و آن را به شدت محکوم می کند. در حال حاضر مسایل پیش روی هنگ کنگ به هیچ وجه مساله حقوق بشر و دموکراسی نیست، بلکه باید هرچه زودتر جلوی خشونت ها و آشفتگی ها را گرفت و نظم را بازگرداند و از قانونمداری دفاع کرد.

در این مقاله نوشته شد: خشونت، دشمن مشترک و جلوگیری از خشونت و آشفتگی شناخت مشترک جامعه جهانی است. جنایتکاران خشونت طلب هنگ کنگ ظرف بیش از 5 ماه گذشته با تحریک نیروهای خصمانه خارجی روز به روز با شیوه های افراطی به جنایاتی وحشتناک دست می زنند! اما برخی از آمریکایی ها حقیقت جنایتکارانه و دیوانه وار آشوبگران را نادیده گرفته و با تصویب طرح قانونی برای آنان حقوق بشر و دموکراسی طلب می کنند، این اقدام به هیچ وجه جنبه انسانی ندارد.

در این مقاله تاکید شد: بسیاری از شواهد ثابت کرده است که بحران هنگ کنگ ناشی از تجدید نظر طرح مجرمین فراری، در حقیقت نسخه ای از انقلاب رنگین هنگ کنگ است که نیروهای بیگانه و مخالفان چین و آشوبگران هنگ کنگ آن را طراحی کرده اند. تصویب طرح قانونی آمریکا مربوط به هنگ کنگ حلقه ای مهم از این برنامه است. ما به برخی آمریکایی ها توصیه می کنیم، بی درنگ به حمایت از خشونت های افراطی خاتمه و فورا به دخالت در امور چین با سوء استفاده از مساله هنگ کنگ پایان دهند. اگر طرف آمریکا بر اشتباه خود اصرار ورزد، طرف چین حتما اقدامات موثر و جدی برای مقابله با آن در پیش خواهد گرفت.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: