پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی خبر داد:
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی از نصب آثار نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی تهران در گذر فرهنگ خبر داد و گفت: با توجه به سیاست سمپوزیوم که در هر دوره یک باغ مجسمه ایجاد می‌شود، در نهمین دوره نیز فضای گذر فرهنگ به باغ مجسمه نهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی تهران اختصاص خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی و عضو شورای سیاستگذاری نهمین سمپوزیوم بین‌‎المللی مجسمه سازی تهران، از ادامه نمایش آثار هنرمندان در سایت سمپوزیوم خبر داد و در این باره گفت: پس از پایان کار هنرمندان و سمپوزیوم، فضای کارگاهی این رویداد جمع‌آوری خواهد شد اما آثار نهایی تا نیمه بهمن ماه همچنان برای بازدید عموم در محل باقی می‌ماند تا شهروندان بتوانند آثار نهایی هنرمندان را بازدید کنند.

او ادامه داد: طی این مدت، مکانی برای نصب آثار پیش بینی، آماده کرده و جانمایی دقیق مجسمه‌ها انجام می‌شود.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی افزود: نهایتا از نیمه بهمن ماه، آثار به محوطه گذر فرهنگ که فضایی ما بین باغ موزه دفاع مقدس، باغ کتاب و باغ هنر است، منتقل می‌شوند.

موسوی تاکید کرد: با توجه به سیاست سمپوزیوم که در هر دوره یک باغ مجسمه ایجاد می‌شود، در نهمین دوره نیز فضای گذر فرهنگ به باغ مجسمه نهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی تهران اختصاص خواهد یافت.

او از آغاز برنامه‌ریزی برای برگزاری دهمین دوره سمپوزیوم تهران خبر داد و اظهار کرد: به هر حال تجربیات این دوره برای ما دستمایه سیاستگذاری دوره بعدی خواهد بود.بر همین مبنا نیز بنا داریم که دهمین دوره سمپوزیوم را در کوتاه‌ترین مدت برنامه‌ریزی کنیم.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی درباره زمان برگزاری این رویداد، گفت: طبق پیش بینی‌های انجام شده، سعی داریم که در پایان بهار سال آینده، دهمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران را برگزار کنیم. در همین راستا نیز شورای سیاست‌گذاری به زودی تشکیل و جلسات نیز برگزار خواهد شد تا هر چه سریع‌تر بتوانیم فراخوان این رویداد را منتشر کنیم.

موسوی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم با زمان‌بندی مناسب، فرصت حضور هنرمندان خارجی و داخلی را به نحوی فراهم کنیم که از حداکثر توانمندی این هنرمندان در سمپوزیوم آینده بهره‌مند شویم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: