پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
در شهر خوی انجام شد
یست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» همزمان با سراسر کشور درتمام مدارس شهر خوی برگزار شد.

یست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» همزمان با سراسر کشور درتمام مدارس شهر خوی برگزار شد.

ابراهیم اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی با سایت شرکت ، هدف از برگزاری مانور زلزله را آموزش صحیح دانش آموزان با این پدیده و اقدام‌های لازم برای مقابله با آن عنوان کرد و افزود: پناه‌گیری صحیح و تخلیه اضطراری مدرسه ۲ موضوع مهمی است که در این مانور مورد تاکید قرار گرفت.

به گفته وی، با برگزاری این‌گونه مانورها، آمادگی دانش آموزان و آحاد جامعه برای مقابله با حوادث طبیعی ازجمله زلزله افزایش می‌یابد.

اصغرنژاد آموزش دوره‌های امداد و نجات را از راه‌های اصلی برای مقابله با آسیب‌های زلزله عنوان کرد و افزود: هدف شرکت اب و فاضلاب در این مانور تعمیر شیرآلات و لوله هایی که در اثر شکستگی دچار حادثه شده بودند .

معاون بهره برداری و توسعه شرکت  با بیان این‌که این مانور به‌صورت نمادین با حضور دستگاه‌های امدادی در مدرسه نمونه دولتی معلم برگزار شد، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی،‌ مرکز اورژانس ۱۱۵،‌ هلال‌احمر، برق ،گاز و شهرداری ازجمله سازمان‌های حاضر در این برنامه بودند.

ابراهیم اصغرنژاد گفت در ارزیابی های انجام شده عملکرد شرکت آب و فاضلاب خوی در آیتم های سرعت رسیدن به محل از زمان تماس و انجام عملیات با کیفیت در زمان تعیین شده در حد استانداردهای تعریف شده بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: