پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۹۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
وزارت آموزش و پرورش با انتخاب هشت اثر انتشارات های مركز تخصصی مهدویت و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به عنوان آثار مهدوی مناسب دانش آموزان، از آنان قدردانی كرد.


به گزارش روابط عمومی مركز تخصصی مهدویت، حجت الاسلام والمسلمین مهدی یوسفیان "معاون پژوهش مركز تخصصی مهدویت" در گفت وگویی با اعلام این خبر تصریح كرد: در پایان دوره ای دیگر از بررسی كتاب های آموزشی و تربیتی رشد توسط ارزیابان دبیرخانه سامان دهی منابع آموزشی و تربیتی، دفتر انتشارات تكنولوژی آموزشی پنج عنوان از كتاب های آموزشی و تربیتی انتشارات مركز تخصصی مهدویت و سه عنوان از كتب انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) را به عنوان كتب مناسبت دانش آموزان انتخاب و از این دو انتشارات قدردانی كرد.

وی افزود: براساس اعلام دفتر انتشارات و تكنولوژی آموزشی معاونت سامان دهی منابع آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش، كتاب "نفاشی های كوچك به آقایی بزرگ" اثر خانم وفایی ویژه مقاطع ابتدایی دخترانه و پسرانه، كتاب "عصر خرد" اثر روح الله دریكوندی و كتاب "مواجهه ائمه(ع) با مدعیان مهدویت" اثر امیرمحسن عرفان از انتشارات مركز تخصصی مهدویت و كتاب "گفتمان مهدوی" اثر سید رضی موسوی گیلانی از انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(ع) مناسب ویژه مقطع دوره متوسطه اول شناخته شده اند.

معاون پژوهش مركز تخصصی مهدویت ادامه داد: البته كتاب "عصر خرد" اثر روح الله دریكوندی و كتاب "مواجهه ائمه(ع) با مدعیان مهدویت " اثر امیرمحسن عرفان علاوه بر مناسب شناخته شدن برای دانش آموزان دوره متوسطه اول، همراه با كتاب "ستیز با آفتاب" اثر حجت حیدری چراتی به عنوان كتب مناسب "انتشارات مركز تخصصی مهدویت" برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم نیز معرفی شده اند.

وی اضافه كرد: كتاب "ادعیه و زیارات مهدوی" اثر محمود اباذری، كتاب "شرح قرآنی دعای ندبه" اثر استاد محسن قرائتی و كتاب گفتمان مهدوی" نیز به عنوان كتب مناسب "انتشارات بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم انتخاب شده اند.

یوسفیان گفت: مشخصات تفصیلی كتاب های مناسب، متناسب با مخاطب و دوره مربوط، در تازه ترین كتاب نامه های رشد و بر روی وبگاه سامان كتاب به نشانی www.samanketab.roshdmag.ir قرار داده شده است و همچنین فهرستی منتخب از كتاب های مناسب در مجموعه ای با عنوان فهرستگان منابع آموزشی و تربیتی منتشر و به مراكز آموزشی سراسر كشور فرستاده شده است.

وی اظهارداشت: بر اساس اداره كل دفتر انتشارات تكنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، بخشی از این كتاب ها، به منظور معرفی در كتاب های درسی، در اختیار دو دفتر تالیف و برنامه ریزی كتاب های درسی ابتدایی و نظری و آموزش فنی و حرفه ای و كاردانش قرار می گیرد.

معاون پژوهش مركز تخصصی مهدویت خاطرنشان كرد: همچنین كتب تایید شده در جشنواره كتاب های آموزشی رشد شركت داده شده و بدون بررسی مجدد به فهرست كتاب های عرضه شده در نمایشگاه های كتاب 50000 نمایشگاه در 50000 مدرسه راه می یابند كه پاییز هر سال در آموزشگاه های سراسر كشور برگزار می شود.

علاقه مندان جهت تهیه كتب این دو انتشارات می توانند در قم به نشانی خیابان شهدا، كوچه آمار، بن بست شهید علیان، پلاك 26 و در تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان قدس، تقاطع خیابان ایتالیا، پلاك 98 مراجعه و یا با شماره تلفن های 37841130 با پیش شماره 025 و 88998600 با پیش شماره 021 تماس حاصل نمایند .
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: