پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۹۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
برگزاری این مراسم به منظور فرهنگ‌سازی در خصوص مصرف بهینه آب توسط دانش‌آموزان انجام شده است

باحضور معاون بهره برداری و توسعه ، کارکنان شرکت و  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی، مسئولان و معلمان و دانش‌آموزان مدرسه پروین اعتصامی ، شهید بسایی ، نرجس خاتون ، شهید جهانگیر خویی و 15 خرداد زنگ آموزش مصرف بهینه در مصرف آب اجراشد.

به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که در پارک بانوان شهر خوی برگزار شد  شرکت آب و فاضلاب خوی اقدام به برپایی نمایشگاه کرده بود دانش آموزان مدارس مختلف بعد از بازدید از نمایشگاه در کارگاه مدیریت مصرف آب شرکت و کارشناسان به ارائه توضیحات در این زمینه اقدام کردند .

ابراهیم اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی  مطالبی را در خصوص مصرف بهینه آب برای دانش‌آموزان بازگو کرد. وی ابراز داشت: برگزاری این مراسم به منظور فرهنگ‌سازی در خصوص مصرف بهینه آب توسط دانش‌آموزان انجام شده و با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی که با کارشناسان دفتر روابط عمومی  بعمل آمده، برنامه‌های فرهنگی- آموزشی ویژه دانش‌آموزان ابتدایی به صورت مستمر در طول سال تحصیلی به اجرا درمی‌آید که می‌تواند فرهنگ مصرف را بین دانش ‌آموزان نهادینه سازد.

 معاون بهره برداری و توسعه شرکت  در بخش دیگری از سخنانش افزود: اجرای برنامه های فرهنگی در مدارس ابتدایی می‌تواند در خانواده‌ها تاثیرگذار باشد، زیرا دانش‌آموزان با انتقال آموزه‌های خود به خانواده‌ها، فرهنگ صرفه‌جویی را در سطح جامعه گسترش داده و آثار آن در بلند مدت آشکار خواهد شد.

بر اساس این گزارش علاوه بر اجرای زنگ اصلاح الگوی مصرف آب که با اجرای برنامه های متنوع همراه بود روش‌های صحیح مصرف‌ آب توسط کارشناس دفتر روابط عمومی آبفا آموزش داده شد و دانش‌اموزان نیز فواید آب را بیان نموده و راه‌کارهای صرفه‌جویی در مصرف آب را بیان کردند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: