پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
دبیر هیئت گلف استان هرمزگان:
در راستای توسعه ورزش مینی گلف در بعد همگانی و همچنین استعدادیابی در استان هرمزگان در بعد حرفه ای و قهرمانی به همت کمیته مینی گلف استان هرمزگان دانش آموزان پسر دبستان شهید فانی پایگاه هوایی در محل پارک دباغیان حاضر شدند.

گیتی آنلای-در این آموزش کمال ندرتی دبیر هیت گلف استان هرمزگان اظهار داشت : ورزش مینی گلف ورزشی شاد و مفرح است که باعث بالا بردن دقت و تمرکز ورزشکار می شود و از این رو وارد کردن این ورزش در مدارس با توجه به اینکه بار مالی زیادی برای مدارس ندارد و همچنین باعث بالا بردن دقت و تمرکز دانش آموزان در درس ها و انجام کارهای روزانه می شود بسیار عالی است .

رامین فریدون فر معاونت پشتیبانی پایگاه شهید خلبان عبدالکریمی هم در این راستا عنوان داشت: مینی گلف ورزشی مفرح و اجتماعی است که در تمرکز و شخصیت سازی افراد مخصوصا در سنین خردسالی و نوجوانی بسیار تاثیرگذار است .

وی افزود: پیگیری ساخت زمین مینی گلف در پایگاه هوایی با توجه به استعدادهایی که داریم نیاز است و ما به عنوان یک مسئول باید پیگیر تفریحات سالم برای فرزندان این جامعه باشیم و با توجه به پایین بودن هزینه این ورزش خواهیم توانست تعداد زیادی از افراد جامعه را تحت پوشش این ورزش شاد و مفرح قرار دهیم.

سهیلا یگانه مدیر دبستان شهیدفانی و سارا شاکر مشاور ورزشی بانوان پایگاه هوایی و فریبا زارع نسب مسئول کمیته ورزش همگانی هیئت هو حضور داشتند .

گفتنی است: آقایان کمال ندرتی،محمدعظیم میری ، امین مسلم زاده و خانم فرشته مسلم زاده آموزش این دانش آموزان را برعهده داشتند.

ندرتی عنوان داشت : با توجه به نو پا بودن این رشته در هرمزگان و همچنین اعزام به مسابقات کشوری و برون مرزی ما نیاز به حمایت مسئولین و ارگانها داریم و همچنین آمادگی خود را جهت بسترسازی و ساخت زمین های مینی گلف در سطح شهر و همگانی نمودن این رشته ابراز داشت.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: