پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر کرد:
سازمان زیباسازی شهر تهران برای گرامیداشت ایام ملی و دینی از علاقه‌مندان هنرمند و گرافیست برای طراحی طی فراخوانی دعوت به همکاری کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛ این سازمان در نظر دارد به منظور توسعه کمی‌ و کیفی آذین بندی و استفاده از روش‌های نوین در این زمینه، برای ارتقا کیفی نمای شهری، از توان و تجربه متخصصین سطح کشور بهرمند شود. 

گفتنی است، آماده‌سازی محیط شهری و بسترسازی مناسب برای برگزاری مراسم های ملی و دینی روش‌های بسیار گوناگونی دارد و تنها یکی از روش‌ها، استفاده از آذین بندی مناسبتی است، به همین دلیل سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای توسعه کمی‌ و کیفی آذین بندی و استفاده از روش‌های نوین، از متخصصین سطح کشور برای بهره مندی از توان و تجربه آنها دعوت به همکاری کند. 

از این رو از تمامی ‌اشخاص حرفه‌ای و با تجربه دعوت می‌شود تا در صورت تمایل در این فراخوان شرکت کنند.

ارائه ایده های خلاقانه و نوآورانه برای جایگزینی شیوه‌های سنتی آذین بندی (از قبیل ریسه پارچه ای و نوری و...) و همچنین طراحی گرافیکی با موضوعات دهه فجر، استقبال از بهار، نیمه شعبان، ماه رمضان، عید فطر، ماه محرم برای اهتزاز روی پرچم‌های سطح شهر؛ از محورهای این فراخوان است.

علاقه‌مندان برای حضور در این فراخوان می‌توانند اطلاعات تکمیلی را در سایت سازمان زیباسازی شهرداری تهران دریافت کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: