پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
دومین دوره از برنامه های جذاب ویژه دانش آموزان در روستای آکوجان الموت غربی به همت کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین برگزار شد.
به گزارش گیتی آنلاین,جواد رجبی مدیر کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: دومین اجرای این ویژه برنامه یکشنبه ۱۰ آذر با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در مدرسه روستای آکوجان الموت غربی برگزار شد.

رجبی افزود: طی تفاهمی که بین کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین صورت گرفته، این برنامه بصورت ماهانه تا پایان سال در 4 مدرسه دیگر از دهستان های زوارک الموت شرقی ، چوقور طارم سفلی و دستجرد الموت غربی برگزار می گردد که تاکنون در 2 مدرسه اجرا شده است.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش نجوم و ستاره شناسی ، قصه گویی جهت فراگیری مطالب تربیتی و دینی با زبان قصه ، آموزش کاردستی با کاغذ ، اجرای نمایش خلاق و عروسک گردانی ، برگزاری مسابقات جذاب و اهداء جوایز به نفرات برتر از جمله برنامه های برگزار شده در مدرسه بود و هدف از برگزاری این برنامه ایجاد محیط شاد و جذاب در کنار همکلاسی ها برای فراگیری مطالب فوق الذکر می باشد که در این اجراها استعدادهای برتر جهت آموزش بیشتر شناسایی می شود.

در پایان اجرای مراسم امروز به تمامی دانش آموزان حاضر تعدادی کتاب از مجموعه کتب چاپ شده انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان اهداء شد.

نویسنده:عزه میرصادقی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: