پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
گیتی آنلاین-مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی شرکت استام صنعت با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و کارشناسان و مدیران شرکت استام صنعت در شهرک صنعتی بهارستان کرج افتتاح شد.


به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز؛ تقی غیاثی تبار مدیرکل در آیین افتتاحیه این مرکز که سیزدهمین مرکز جوار کارگاهی و چهارمین مرکز افتتاح شده در سالجاری می باشد، گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در راستای نیل به اهداف و رسالتهای خطیر خود در آموزش نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه صنایع و بنگاههای اقتصادی اقدام به ایجاد مراکز جوار کارگاهی در شرکتها و صنایع استان می نماید.

غیاثی تبار تأمین نیروهای متخصص، ماهر و نخبه مورد نیاز بنگاههای اقتصادی، گسترش آموزشهای مهارتی و افزایش مهارت شاغلین بنگاهها، جذب نیروهای بومی، افزایش بهره وری، کیفیت محصولات و کاهش ضایعات صنایع و صنوف را از اهداف اصلی ایجاد مراکز جوار کارگاهی عنوان نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز خاطرنشان کرد: تأسیس این مرکز نقش بسزایی در گسترش آموزشهای مهارتی، حفظ و تداوم اشتغال پایدار، تسریع در نیل به اهداف کمی و کیفی واحد صنفی، ایجاد تعامل و همکاری های مشترک و افزایش توانمندی منابع انسانی خواهد داشت.

شایان ذکر است شرکت استام صنعت اصلی ترین تأمین کننده محصولات استارت و دینام کلیه خودروهای سواری کشور بوده و در کنار تأمین بازار خودروسازان داخلی از قبیل ایران خوردو، سایپا، گروه بهمن و...، صادر کننده این محصولات به خارج از کشور نیز می باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: