پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
با اعلام مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با اعلام فراخوان دانشجویی نمایشگاه گرافیک بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که این آثار داوری و آثار برتر انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: با اعلام فراخوان برگزاری نمایشگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو، بیش از 80 دانشجوی رشته های گرافیک، تصویرسازی، پژوهش و هنر و نقاشی از دانشگاه تهران، فرهنگ و هنر، علوم تحقیقات، پارس، هنر، ساوه، سوره و سما در سطح کاردانی، کاردانی ارشد و دکتری از شهرهای مختلف در این فراخوان شرکت کردند.  

وی ادامه داد: بر همین اساس هم جمعا 120 اثر از 27 هنرمند به دبیرخانه این نمایشگاه رسید و این آثار شب گذشته مورد داوری قرار گرفت و از میان آثار رسیده 50 اثر انتخاب شدند. 

ضرغامی‌تصریح کرد: آثار برگزیده در کتابی گردآوری و از طریق انتشارات سازمان منتشر خواهند شد تا در اختیار علاقه‌مندان حوزه گرافیک و هنر قرار بگیرد. 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: علاوه بر این اقدام 16 آذر یعنی روز دانشجو همه آثار منتخب به صورت بیلبورد و بنر در بیش از 100 نقطه شهر تهران اکران خواهند شد. 

وی درباره موضوع این نمایشگاه هم اظهارکرد: این نمایشگاه مستقلا در مورد روز دانشجو و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین بیانات امام راحل، برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: