پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه " آب " با هدف مدیریت بهینه در مصرف آب در خوی برگزار شد.

جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه " آب " در خوی با همکاری معاونت مدیرکل و مدیریت  آموزش وپرورش شهرستان خوی، درسطح  مدارس ابتدایی اول و دوم دبستان  به میزبانی  سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه " آب " ارتقای سطح آگاهی‌های مخاطبان و ترویج فرهنگ مصرف درست آب در جامعه میان دانش‌آموزان پایه اول و دوم  ابتدایی همزمان با یادگیری نخستین کلمه «آب» با مفاهیم و نقش و اهمیت آب در زندگی و همچنین با محدودیت‌های جدی آب مورد آموزش واقع وروش‌های مصرف بهینه آب نیز به جامعه هدف آموزش و فرهنگ صحیح آب به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

در حاشیه این جشنواره ابراهیم اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی اظهار داشت: هدف از برگزاری جشنواره نخستین واژه «آب» این است که دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی همزمان با یادگیری اولین کلمه «آب» با مفاهیم و نقش و اهمیت آب در زندگی و همچنین با محدودیت‌های جدی آب آشنا شوند.

اصغرنژاد گفت: در این جشنواره مفاهیم آموزش داده شده از طریق معلمان و مدیران علاوه بر دانش‌آموزان به خانواده‌ها نیز انتقال داده شده و فرهنگ صحیح آب نهادینه می‌شود.

وی تصریح کرد: فرهنگ‌ سازی در مصرف آب و ضرورت مصرف بهینه موضوع بسیار مهمی است که باید از مدارس آغاز شود و آموزش نسل نوجوان به ویژه در مقاطع ابتدایی و استمرار این حرکت‌ها می‌تواند نتایج موثر و ماندگاری را در آینده داشته باشد.

لازم به توضیح است که در جشنوراه سراسری فراگیری نخستین واژه آب برنامه های متنوعی از جمله اجرای نمایش عروسکی ، برگزاری مسابقه و اجرای سرودهای شاد برای 500 نفر از  دانش آموزان ابتدایی شهر خوی برگزار شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: