پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی شهرستان "نیکشهر" از برخورد یک دستگاه تویوتا با کامیونت در محور "نیکشهر-ایرانشهر" با یک کشته و 5 مجروح خبر داد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ "حمید نوری"  گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی در محور "نیکشهر-ایرانشهر" محدوده بخش"اسپکه" به مرکز 110 اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران پاسگاه انتظامی "اسپکه" به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه تویوتا تک کابین با 6 سرنشین از مسیر اصلی جاده منحرف و پس از انحراف به لاین مخالف جاده کشیده شده و پس از برخورد با گاردریل با یک دستگاه کامیونت "کاویان" با 3 سرنشین به شدت برخورد کرده است.

سرهنگ نوری تصریح کرد: در این حادثه 6سرنشین خودروی تویوتا مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان "ایرانشهر" منتقل شدند که متاسفانه راننده خودروی تویوتا به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر خاطر نشان کرد: کارشناس پلیس راه علت حادثه را عدم توجه کافی به جلو و انحراف به چپ راننده تویوتا اعلام کرده است.

این مقام انتظامی با توجه به دو طرفه بودن اکثر محورهای مواصلاتی شهرستان نیکشهر از رانندگاني که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست که در مسير مجاز خود حركت كنند و از تجاوز به چپ بپرهيزند تا سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: