پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
قم-فرمانده انتظامی استان از دستگیری صحنه گردان تصادفات صوری و کلاهبرداری از شرکت های بیمه با 15 فقره تصادف ساختگی به ارزش 20 میلیارد ریال در قم خبر داد و گفت: با دستگیری متهم، 5 نفر از همدستانش نیز دستگیر شدند.
گیتی آنلاین_ سردار "عبدالرضا آقاخانی، با اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند تصادفات ساختگی در قم، اظهارداشت: با شناسایی محل سکونت متهم اصلی تحقیقات گسترده کارآگاهان در این زمینه آغاز و نامبرده به همراه 5 تن از همدستانش دستگیر شد.

وی تصریح کرد: طی بازرسی از مخفیگاه این افراد اوراق سفيد امضاء و داراي اثر انگشت و نیز تعدادي سفته سفيد و نگارش شده کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: متهمان به 15 فقره کلاهبرداري از شرکت هاي بيمه به مبلغ 20 میلیارد ریال اعتراف که در نهایت با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند.

سردار آقاخانی تصریح کرد: کلاهبرداران با تشکيل باند، اينگونه جرايم خشن را مرتکب مي شوند و عمدتاً مصدومان خود را از افراد معتاد و يا بي بضاعت انتخاب و با دادن وعده هاي واهي و حق الزحمه بالا آنان را فريب داده که علاوه بر آسيب دائمي جسماني، صدمات روحي و رواني زيادي نیز براي آن ها و خانواده هایشان به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان قم از شهروندان در خواست کرد، در صورت اطلاع از فعاليت اين گونه شبکه ها ، موضوع را به پليس اعلام کنند و همچنين شرکت هاي بيمه بایستی با شناسايي نقاط آسيب پذير در سازمان ها و ارگان هاي مرتبط، راهکارهاي مقابله و پيشگيرانه را تدوين و اجرايي کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: