پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
شهردار زاهدان گفت: میزان آسفالتی که امسال فقط در محدوده زیباشهر انجام می شود با آسفالت یکسال کل معابر شهر در سنوات گذشته برابری خواهد کرد
گیتی انلاین_ عبدالقادر پربار با بیان اینکه طبق بودجه سال ۹۸، در سال جاری بیش از دو میلیون متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت می شوند، گفت: فاز دوم نهضت آسفالت معابر شهر زاهدان از امروز در زیبا شهر آغاز و ۲۵۰ هزار متر مربع از معابر این محدوده آسفالت خواهند شد. 

وی افزود: این متراژ از آسفالت که امسال تنها در یکی از نواحی ۱۵گانه شهر انجام خواهد شد، با آنچه که در سنوات قبل در کل شهر صورت گرفته برابری می کند.

وی با اشاره به دو پروژه ی عمرانی بزرگ دیگر در زیباشهر، گفت: پس از اتمام پروژه ی احداث و آسفالت بلوار ۲۲ بهمن و شروع پروژه ی احداث بلوار ارتش، معابر و خیابان هایی از زیباشهر که عملیات حفاری خطوط گاز و آب و فاضلاب آنها به اتمام رسیده آسفالت خواهند شد. 

شهردار زاهدان عنوان کرد: طبق نظر سنجی های انجام شده و با توجه به حفاری های متعددی که در سطح شهر جهت گاز، آب و فاضلاب و... صورت گرفته، یکی از خواسته های به حق شهروندان بهبود وضعیت آسفالت معابر بوده که بر همین اساس عزم جدی شهرداری زاهدان بر بهبود معابر و انجام روکش آسفالت در سطح شهر استوار گردیده است. 

مهندس پربار از اصلاح بودجه سال جاری شهرداری و تخصیص اعتبارات بیشتر برای امر آسفالت خبر داد و گفت: در اصلاحیه بودجه عمرانی سال جاری موضوع حذف پروژه هایی که امکان اجرای آنها وجود ندارد و اختصاص بودجه آنها در حوزه آسفالت معابر را مورد تاکید قرار داده ایم تا ان شاءالله بتوانیم از این طریق سطح عملکرد خود را در این عرصه گسترش دهیم و رضایت حداکثری شهروندان را جلب نمائیم.

وی  افزود: توجه به کیفیت معابر به عنوان شریان‌های اصلی در امر تردد در نقاط مختلف شهر تاثیر بسزایی در هدایت و کنترل ترافیک خواهد داشت، از این رو اهمیت و ضرورت اجرای این امر را دوچندان کرده که خوشبختانه با جدیت در دست اقدام می باشد‌ که با نتایج خوبی همراه بوده است. 

شهردار زاهدان با اشاره به سرعت اجرای روکش آسفالت در سطح شهر این نوید را داد که در طی ۴ ماهه منتهی به پایان سال، میزان آسفالت معابر شهر طبق پیش بینی ها به دومیلیون متر مربع خواهد رسید و از این طریق عمده ی معابری که عملیات حفاری خطوط گاز و فاضلاب آنها به اتمام رسیده، روکش آسفالت آنها انجام خواهند شد. 

پربار در پایان حفاری های سازمان های خدمات رسان و فرسوده بودن آسفالت را از جمله دلایل مشکل معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: