پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
دومین جشنواره بین المللی فیلم جزیره های نان روز یک شنبه 10 آذر/ اول دسامبر در شهر سان یا گشایش یافت. شن های شیونگ رییس رادیو و تلویزیون مرکزی چین و شن شیائو مینگ استاندار استان های نان در مراسم گشایش حضور یافته و سخنرانی کردند.

رییس رادیو و تلویزیون مرکزی چین اعلام کرد: پیشرفت های نان نمونه مهمی از اجرای سیاست اصلاحات و درهای باز چین در 40 سال گذشته است. در عصر جدید، چین در حال تبدیل شدن از یک کشور بزرگ به کشور قدرتمند در زمینه فیلم است.

شن شیائو مینگ استاندار های نان گفت: این دور جشنواره بین المللی فیلم های نان با پایبندی بر موقعیت راهبردی و هدف توسعه خود حاکی از "نمایش سالانه، نمایش فیلم در سراسر جزیره های نان و توسعه زنجیره کامل صنعت فیلم"، برای تبدیل شدن به جشنواره بین المللی، آکادمیک، عمومی و همیشگی تلاش خواهد کرد.

جشنواره بین المللی فیلم های نان از سال 2018 ایجاد شده و جوان ترین جشنواره بین المللی فیلم در چین به شمار می رود. در جشنواره سال جاری، برای نخستین بار جایزه "نارگیل طلایی" ایجاد شده است و تا کنون 1495 فیلم از 80 کشور و منطقه جهان برای کسب این جایزه به رقابت با یکدیگر می پردازند.

ایزابل هوپرت که بارها برنده بهترین جایزه بازیگر زن در جشنواره های بین المللی فیلم کن، ونیز، برلین و جایزه سزار فرانسه (CSAR) بوده است، ریاست هیات داوری جایزه نارگیل طلایی این جشنواره را بر عهده دارد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: