پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
آمریکا اخیرا به رغم اعتراض و مخالفت شدید از چین طرح «قانون حقوق بشر و دموکراسی هنگ کنگ» را تصویب و آن را به قانون تبدیل کرده است که مداخله ای در امور داخلی چین و اقدامی مضر برای شکوفایی و ثبات هنگ کنگ به شمار می آید.
وزارت خارجه چین نیز 11 آذر/ 2 دسامبر اعلام کرد، رسیدگی به درخواست ارتش آمریکا برای بازدید ناوگان آن ارتش از هنگ کنگ را به تعلیق انداخته و تحریم علیه سازمان های غیردولتی آمریکا از جمله بنیاد ملی دفاع از دموکراسی آمریکا، موسسه ملی دموکراسی آمریکا در امور بین المللی، موسسه بین المللی جمهوری خواهان آمریکا، سازمان دیده بانی حقوق بشر و سازمان خانه آزادی را آغاز می کند.

زمان اجرای این اقدامات بازدارنده اعلام شده از سوی چین حتما فرا می رسد و هیچ کس نباید توان و تاکتیک چین برای دفاع از حاکمیت، امنیت و توسعه خود را دست کم بگیرد. برخی آمریکایی ها می خواهند آشوب های هنگ کنگ ادامه یابد اما مردم هنگ کنگ و چین آن را قبول نخواهند کرد و خاک اصلی چین نیز در مقابل آن بیکار نخواهد ماند. آینده و سرنوشت هنگ کنگ در دست مردم چین از جمله شهروندان هنگ کنگ است. تنها با تکیه بر میهن، هنگ کنگ، این مروارید شرق بار دیگر می درخشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: