پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
استاندار کرمان گفت: نشست موسسات خیریه و انجمن‌ها و یاوران وقف استان کرمان در حوزه نظم و امنیت برگزار خواهد شد.
گیتی آنلاین _ به نقل از  روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر محمدجواد فدائی در سومین نشست ستاد استانی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی بر آگاه‌سازی اهمیت وقف در این حوزه تاکید کرد و افزود: در این راستا نشستی با حضور موسسات خیریه و انجمن‌ها و یاوران وقف در استان برگزار خواهد شد.
وی بیان داشت: 318 موسسه خیریه در حوزه‌های مختلف در استان کرمان داریم که باید از این ظرفیت برای توسعه امنیت در استان استفاده کرد.
فدائی مشارکت بنگاه‌های اقتصادی استان در حوزه نظم و امنیت را خواستار شد و اضافه کرد: بنگاه‌های اقتصادی کرمان سال گذشته حدود شش میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان کمک کردند.
براساس این گزارش حمید شمس‌الدینی مدیرکل امنیتی و انتظامی استان کرمان نیز در این نشست گفت: امنیت مقوله جداناپذیر از جامعه بوده و وظیفه حاکمیت، تامین و توسعه امنیت است و مردم از شاکله‌های اصلی تامین امنیت محسوب می‌شوند.  
وی افزود: کمک‌هایی از طرف خیران برای ایجاد امنیت در استان انجام شده اما نیازمند مشارکت بیشتر هستیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان سردارعبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه عقب ماندگی‌هایی در حوزه انتظامی داریم، گفت: هدف از این طرح رفع بخشی از محدودیت‌های نیروی انتظامی و توسعه و ارتقای کارآیی در انجام ماموریت‌های محوله پلیس در استان است.
وی به نیازمندی‌های فرماندی انتظامی استان اشاره داشت و بیان کرد: بسترسازی فرهنگی کمک‌های مردمی برای احساس ضرورت امنیت عمومی جامعه است.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: