پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
در راستای برنامه های یازدهمین دوره جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در شهر خوی کارگاه آموزشی مدیریت مدیریت مصرف آب برای اولیا و مربیان مدارس ابتدائی شهر خوی برگزار شد.

در راستای برنامه های یازدهمین دوره  جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در شهر خوی کارگاه آموزشی مدیریت مدیریت مصرف آب برای اولیا و مربیان مدارس ابتدائی شهر خوی برگزار شد.

مجید خلخالی مسئول روابط عمومی شرکت گفت : اولین مرحله جشنواره با عنوان مدیریت مصرف آب در سطح مدارس ابتدایی با محوریت اولیای دانش آموزان با هدف آشنا سازی اولیا با ارزش ماده حیاتی "آب " و همچنین ترویج فرهنگ صرفه جویی و آشنایی با نحوه مدیریت مصرف آّ در 5 مدرسه شهر خوی برگزار شد.

خلخالی در ادامه گفت : استقبال اولیای دانش آموزان از این برنامه خوب بود بطوریکه بیش از 300 نفر در این برنامه ها حضور داشتند . وی خاطر نشان کرد : کارشناسان شرکت به توضیح اهمیت آب و وضعیت موجود آب شرب شهر خوی پرداختند و راههای صرفه جویی در مصرف آب را به حضار توضیح دادند و در خاتمه به سوالات مطرح شده از سوی اولیای دانش آموزان پاسخ دادند.

لازم به توضیح است که جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در سال 98 در تاریخ 11 آذر  برگزار شد و کارگاه آموزشی مدیریت مدیریت مصرف آب برای اولیا و مربیان مدارس ابتدائی جزو برنامه های اصلی این جشنواره بود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: