پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
جانشین رئیس سازمان بسیج گفت:امروز در سیستان وبلوچستان برادران بسیجی شیعه و سنی مرزداران انقلاب اسلامی هستند.
گیتی آنلاین_ به نقل از  عصرهامون، سردار محمد حسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج صبح امروز در یازدهمین مجمع بسیجیان سیستان وبلوچستان که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه بسیج مستضعفین متشکل از نخبگان، فرهیختگان و آحاد جامعه است، افزود: برای حل مسائل و مشکلات و مسئله یابی در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، علمی، اقتصادی و ارائه نسخه های شفا بخش که باید توسط نخبگان و فرهیختگان ارائه شود اقدام به تشکیل مجمع های بسیج شهرستانی کردیم.

وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: در این مجمع ها که متشکل از افراد حوزوی، دانشگاهی، نخبه و با تجریه است افراد با هم اندیشی اقدام به شناسایی و حل مشکلات می کنند.

این مقام مسئول استفاده از ظرفیت گروه های جهادی برای خدمت رسانی به اقشار مختلف رایکی از اولویت ها برشمرد و ادامه داد: باید با بهره گیری از این ظرفیت به رسالت بسیج مبنی بر حل مشکلات مردم کمک کرد به گونه ای که این مهم در دستور گروه ها و رده های بسیج به عنوان ماموریت قرار گیرد و خدمت رسانی با تعامل دستگاه ها، مردم و بسیج و خیرین سازماندهی شود تا رضایتمندی کامل فراهم آید.


وی با تاکید بر این مطلب که در هر مجمع شهرستانی طرح ها و ایده های بومی شناسایی و مطرح می شوند، گفت:روحیه جهادی و انقلابی در بسیج، کار بی منت وکار منت پذیر، کار بدون مزد و کارشناسی شده، دلسوز وبا انگیزه بودن، عمل جهادی کردن و پای کار رفتن، قدرت هم افزایی دستگاه ها مردم و خیرین همه از شاخص های بسیج است.

پایه بسیج اعتماد به مردم  است
سپهر بیان کرد: امروز در سیستان وبلوچستان برادران بسیجی شیعه و سنی ما مرزداران انقلاب اسلامی هستند. در حادثه ابتدای سال جاری و در تمامی بلایای طبیعی ماننند زلزله، سیل و... مشاهده کردیم که گروه های جهادی بسیج به کمک مردم شتافتند؛ امروز همه شما نخبگان باید مسئله را شناسایی و راه حل آن را پیدا و برای اجرا نظارت کنید و با ارائه نسخه های شفا بخش پیش بروید و نظارت کنید چرا که یکی از ضعف های مهم عدم اجرا وکنترل است.

وی در ادامه به بیان تعاریفی از بسیج از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: همه اقشار مردم از هر قوم و مذهبی در بسیج حضور دارند مگر ضد انقلاب؛ بسیج مظهر عظمت ملت است و در میدان مدیریت کلان، در سازندگی وسیاست و... مردمی است نباید نگاه تنگ نظرانه ای داشت.

جانشین رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه بسیج جناحی نیست، ادامه داد: پایه بسیج اعتماد به مردم و گذاشتن بار انقلاب بر دوش مردم است. بسیج صرفا یک سازمان نظامی نیست و مسئولان باید بسیج را به عنوان یک نیروی چندبعدی بنگرند.

سپهر خاطر نشان کرد: بسیج یک موسسه وحزب انقلاب است.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: