پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی خبر داد:
با تعویض کنتورهای خراب از پرت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری می‌کند

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی  از تحقق 145 درصدی  برنامه تعویض کنتورهای خراب و فرسوده مشترکین درهشت ماهه سالجاری  خبر داد .

سلطانعلی ولیزاده در مصاحبه ای با روابط عمومی شرکت گفت  : یکی از مهم ترین فعالیت های حوزه بهره برداری شرکت در راستای کاهش آب بدون درآمد و به ویژه ظاهری آن ، تعویض کنتور های خراب یا فرسوده و جایگزینی آن با کنتورهای نو و با قابلیت عملکرد مطلوب است که این موضوع کمک شایانی به شفاف سازی مقادیر مصارف آب می نماید.

مدیرعامل شرکت افزود : با تعویض کنتورهای خراب از پرت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری می‌کند، شرایط لازم به منظور مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می‌کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد :  با اشاره بر این که به صفر رساندن کنتور های خراب در شرکت از اهداف اصلی شرکت می باشد اما چون در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتور های خراب افزوده می شود بنابر این کار تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی می باشد .

ولیزاده در ادامه اظهار داشت : مطابق با ضوابط ناظر بر بودجه سال 98 ، این شرکت می بایست نسبت به تعویض 447 دستگاه کنتور خراب اقدام می نمود که طبق برنامه ریزی های دقیق در ابتدای سال ، نسبت به خریداری کنتورهای مورد نیاز بر اساس برنامه زمانبندی مناسب و علیرغم محدودیت های مالی بوجود آمده اقدام گردید و تاکنون 649 دستگاه کنتور در سطح شهرهای شرکت تعویض گردیده است .

او در خاتمه ضمن تشکر از کلیه پرسنل شرکت که در برنامه فوق همکاری داشته اند اظهار امیدواری نمود تا در سال آتی نیز همانند امسال، برنامه یاد شده بطور کامل تحقق یابد .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: