پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
معاون بهره برداری و توسعه شرکت آبفای خوی خبر داد:
کلرسنجی آب با هدف تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مشترکین انجام می شود و همچنین تهیه و تحویل آب شرب سالم و بهداشتی به مشترکین از رسالت‌های مهم شرکت می باشد


ابراهیم اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: در هشت ماهه اول سال جاری 17 هزار و 147مورد آزمایش کلرسنجی آب توسط  کارشناسان شرکت آب و فاضلاب خوی با نظارت کارشناسان دانشکده علوم پزشکی خوی انجام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی، مهندس اصغرنژاد در گفتگو با سایت گیتی آنلاین افزود: کلرسنجی آب با هدف تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مشترکین انجام می شود و همچنین تهیه و تحویل آب  شرب سالم و بهداشتی به مشترکین از رسالت‌های مهم شرکت می باشد که برای دستیابی به این مهم علاوه بر نظارت ، نمونه برداری و آزمایش از منابع تأمین کننده و خطوط شبکه توزیع آب ؛ شست و شوی شبکه و خط انتقال آب موجود در سطح شرکت از  اهم وظایف شرکت است .

وی در ادامه خاطر نشان کرد در راستای بهبود کیفیت آب شرب شهری شستشوی بیش از  165 کیلومتر شبکه توزیع و  خطوط انتقال آب شرکت آب و فاضلاب خوی در همین مدت  انجام شد.

 معاون بهره برداری و توسعه  تصریح کرد : شستشوی شبکه توزیع 162کیلومتر و خطوط انتقال 7/3 طی هشت ماه  سال جاری به انجام رسیده است.

 معاون بهره برداری و توسعه  شرکت  در پایان تعداد مشترکین آب را 85 هزار و 908 فقره و طول شبکه آب را بیش از600 کیلومتر عنوان کرد و گفت منابع تامین آب شرکت از 38 حلقه چاه و 2 دهنه چشمه تامین میشود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: