پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
در پردیس سینمایی چارسو؛
محمد حمیدی‌مقدم در مراسم رونمایی از پوستر «جشن خانه سینمای مستند مازندران» گفت: خانه های مستند باید علاوه بر حمایت معنوی از استعدادهای جوان، تلاش کنند به لحاظ فرهنگی نیز تاثیرگذار باشند.
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مراسم رونمایی از پوستر اولین جشن خانه سینمای مستند استان مازندران با حضور محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، مرتضی رزاق‌کریمی قائم مقام مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، علی علوی، معاون هنری ارشاد استان مازندران و جمعی از مستندسازان این استان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. 
در این مراسم محمد حمیدی مقدم با تاکید بر لزوم تمرکز مسئولان استان مازندران در کشف استعدادها گفت: خانه های مستند باید علاوه بر حمایت معنوی از استعدادهای جوان، تلاش کنند به لحاظ فرهنگی نیز تاثیرگذار باشند. 
مرتضی رزاق کریمی نیز در مراسم بیان کرد: قطعا این فعالیت‌ها، نباید تنها به استان مازندران محدود شود و خانه‌های مستند در سایر استان‌ها هم باید به طور متمرکز و گسترده، فعالیت کنند تا شاهد تأثیر فعالیت‌های صنفی و فرهنگی فعالان این حوزه در جریان سینمای مستند باشیم. 
در پایان این مراسم نیز آیین امضای پوستر این جشن برگزار شد و حاضران در این مراسم در کنار هم عکسی به یادگاری گرفتند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: