پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۶
سیستان و بلوچستان- با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، جوان 31 ساله ایرانشهری کمتر از 6 ساعت از چنگال آدم ربایان رها شد.
گیتی آنلاین_ سردار"احمد طاهری" جانشين فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان  گفت: ساعت 12:01 روز گذشته در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در خیابان "هنرمندان" شهر ایرانشهر بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهي وارد عمل شدند.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی 31 ساله به نام " محمد " که به صورت پیاده در خیابان در تردد بود توسط 5 نفر از سرنشینان 2 دستگاه پژو 405و پژو پارس به گروگان گرفته شده است.
جانشين فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی اظهارات شاهدان عینی محل گروگانگیری و با استفاده از شیوه های نوین پلیسی عاملان آدم ربایی را شناسایی و اقدامات خود را برای دستگیری آنها آغاز کردند.
وي عنوان کرد:  با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان فرد ربوده شده ، کارآگاهان زبده پلیس آگاهی عملیات گسترده ای را آغاز و در کمتر از 6 ساعت محل نگهداری فرد ربوده شده را در یکی از مناطق عشایر نشین روستای "دامِن" شناسایی کردند.
سردار طاهری بیان داشت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی با محاصره محل در اقدامی ضربتی وارد عمل شده و ضمن دستگیری یکی از آدم ربایان، فرد ربوده شده که در داخل یک "کَپر" با دست و پای بسته نگهداری می شد را صحیح و سالم رها کردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر عاملان این پرونده آدم ربایی خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد انگیزه آنها از این عمل مجرمانه اختلافات مالی بوده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: