پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۳۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۴
رئیس اداره صمت هیرمند گفت: توزیع سیلندرهای گاز در تمام محلات و نقاط مختلف شهرستان هیرمند در حال انجام است
گیتی انلاین_ غلامرضا پیری در این خصوص گفت : توزیع سیلندرهای گاز در تمام محلات و نقاط مختلف شهرستان انجام می شود ، از شهروندان گرامی درخواست می گردد ، به اندازه نیاز خود نسبت به تهیه سیلندرهای گاز اقدام و از ایجاد صف های ڪاذب برای ذخیره سازی اجتناب ورزند.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان هیرمند اظهار داشت: به منظور نظارت بر روند توزیع سیلندرهای گاز و بررسی تصمیمات اتخاذ شده در خصوص توزیع عادلانه و سهولت در دریافت آن توسط مردم ، دڪتر سرحدی فرماندار شهرستان هیرمند در چندین نوبت از اماڪن توزیع در سطح شهرستان بازدید بعمل آوردند و توصیه هایی نیز به منظور بهبود شرایط و رفاه شهروندان گرامی بیان داشتند.

غلامرضا پیری افزود : توزیع سیلندرهای گاز در شهر دوست محمد با نظارت مستقیم بازرسان ستاد تنظیم بازار و با مشارڪت بسیج و معتمدین در محلات شهر به بهترین شڪل درحال انجام است.

رئیس اداره صمت شهرستان هیرمند خاطر نشان ڪرد : برابر دستورات و تاڪیدات فرماندار شهرستان هیرمند مبنی بر توزیع عادلانه گاز در سطح شهرستان ، روز گذشته در روستاهای حیدری،لنگر بارانی،اڪبر آباد ،یوسف اسلام،سرگلزایی،قلجایی، شندل ،دهمرده و صفرزایی نیز سیلندر گاز توزیع شده است.

غلامرضا پیری بیان داشت: محموله ورودی گاز مایه به شهرستان هیرمند امروزسه شنبه مورخه ۹۸/۹/۱۹ حدود ۳۶ تن بوده است ڪه بالغ بر ۳۳۰۰ سیلندر گاز مایع در شهرستان در حال توزیع می باشد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان هیرمند همچنین از شهروندان گرامی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در توزیع سیلندرهای گاز مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ رسیدگی به شڪایت اداره صمت اعلام دارند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: