پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:
دکتر برزین ضرغامی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت بزرگداشت ایام فاطمیه، سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای ساماندهی ‌فضای شهری متناسب با ایام مذکور اقدام کند به همین منظور از طراحان گرافیک دعوت می‌شود آثار خود را به این سازمان ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه نباید پیش از این در هیچ رویداد‌ هنری‌ شرکت کرده باشند، گفت: انتخاب تکنیک در سوگواره برای تمامی هنرمندان و علاقه‌مندان آزاد بوده و هر هنرمند می‌تواند حداکثر با ارائه 5 اثر در این رویداد شرکت کند. 
  
وی با بیان اینکه آثار پس از داوری و انتخاب روی تابلوهای تبلیغات محیطی سطح شهر به نمایش درمی‌آیند، ادامه داد:  از طراحان درخواست می‌شود به ویژگی‌ها و مؤلفه‌های طراحی برای تابلوهای شهری، بیلبورد، سازه، استرابورد، عرشه پل‌ها و ... توجه داشته باشند.  

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین افزود: آثـار رسیده توسط هیـأتـی متشکل از کارشنـاسان، استادان و صاحب‌نظران ارزیـابـی شده و رتبه بندی خواهند شد. 

به گفته ضرغامی، توجه به  بهره‌ گیری از عنـاصـر تصــویـری نو و خلاقیت در ایده و اجرا در داوری موثر خواهد بود و همچنین آثار باید حداکثر تا تاریخ 30/آذر/1398 به دبیرخانه سوگواره ارسال شود و  مهلت ارسال آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: