پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف ڪنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت:طی آبانماه امسال در بخش آرد و نان در سطح استان از تعداد 6 ڪارخانه آرد و 719 نانوایی بازرسی بعمل آمد ڪه منجر به تشڪیل 27پرونده تخلف با ارزش ریالی 28 میلیون 836 هزار ریال گردید .
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی صمت ،محمد قاسمی  معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف ڪنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اعلام داشت : طی آبانماه امسال در بخش آرد و نان در سطح استان از تعداد 6 ڪارخانه آرد و 719 نانوایی بازرسی بعمل آمد ڪه منجر به تشڪیل 27پرونده تخلف با ارزش ریالی 28 میلیون 836 هزار ریال گردید . 
وی ادامه داد : پرونده های متشڪله جهت رسیدگی و سیرمراحل قانونی به مراجع ذیربط ارسال شده است . 
معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از مصرف ڪنندگان  سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در پایان بیان داشت : هم استانیهای عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،ڪم فروشی وتقلب ، احتڪار ،  انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه روز ( ازساعت 6صبح الی 13 و 16 الی 19 پاسخگویی اپراتور واز ساعت 19 به بعد از طریق تلفن پیامگیر ویا با حضور در محل سازمان به حوزه ستادخبری بصورت حضوری وڪتبی گزارشات خود را ارائه نمایند وپس از اخذ گزارش ،  بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی واعلام نتیجه گزارش ( متخلف – غیرمتخلف) نموده ڪه پس از آن طی تماس با شاڪی نتیجه گزارش اعلام خواهد گردید .
گفتنی است : هم استانیهای عزیز می توانند از طریق پورتال سازمان به آدرسcppo.mimt.gov.ir نیز گزارشات خود را ثبت ڪه از همین روش نیز گزارشات مردمی قابل رسیدگی از طرف بازرسین می باشد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: