پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
مدیرعامل شرکت خبر داد:
میزان اعتبار اولیه 22 میلیارد ریال و مدت اولیه پیمان 20 ماه شمسی اعلام کرد و در حال حاضر پروژه با پیشرفت فیزیکی حدود 60 درصد در حال انجام می­باشد.

سلطانعلی ولیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی در مصاحبه ای با روابط عمومی شرکت گفت : مخزن 5 هزار مترمکعبی شهرک ولیعصر (عج) در ابتدای جاده آغچه ­قشلاق نرسیده به مساکن مهر احداث می­گردد. کارفرمای این پروژه شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی و نظارت آن بر عهده شرکت آب و فاضلاب خوی می­باشد.

وی میزان اعتبار اولیه 22 میلیارد ریال و مدت اولیه پیمان 20 ماه شمسی  اعلام کرد و افزود در حال حاضر پروژه با پیشرفت فیزیکی حدود 60 درصد در حال انجام می­باشد.

ولیزاده خاطر نشان کرد در پروژه مذکور احداث مخزن بتنی 5 هزار مترمکعبی و اجرای ساختمان سرایداری 80 مترمربعی و خط انتقال برگشت تا تقاطع جاده آغچه قشلاق، حوضچه­های ورودی و خروجی، سیستم زهکشی و محوطه­سازی از  تعهدات پیمانکار می­باشد.  مدیر عامل شرکت افزود بتن­ریزی کف و حوضچه­های خروجی و شستشوی مخزن با آرماتور­گذاری حدود یکصد تن و اجرای بتن به حجم 800 مترمکعب در سال 1397 اتمام یافته و آرماتورگذاری دیواره­ها و ستون­ها به مقدار 43 تن و بتن­ریزی ستونها، دیوار شمالی و قسمتی از دیوارهای غربی و میانی به حجم 200 مترمکعب انجام شده وی گفت عملیات پی­کنی و اجرای پی و ستون­های ساختمان سرایداری کارهای دیگری است که به اتمام رسیده است.ولیزاده اظهار داشت  پیش­بینی می شود بعد از اتمام بتن­ریزی دیواره­ها و ستون­ها تا آخر سال 1398 و با تامین اعتبار لازم تا اواسط سال 1399 مخزن ­فوق­ به مرحله  بهره­برداری برسد.

مدیرعامل شرکت میزان هزینه در این مخزن تا بحال را بیش از 12 میلیارد ریال اعلام کرد.

شایان ذکر با احتساب این مخزن و مخزن 15 هزار مترمکعبی در حال احداث توسط سازمان آب منطقه­ای آذربایجان غربی (10 هزار مترمکعبی جاده آغچه قشلاق و 5 هزار مترمکعب کنار مخزن شهید صفرزاده) حجم مخازن خوی به 51 هزار مترمکعب خواهد رسید.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: