پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱
‍ سومین دوره از برنامه های پیک امید با همکاری کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برگزار شد.
به گزارش گیتی آنلاین,جواد رجبی مدیر کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: سومین دوره از برنامه پیک امید,سه شنبه ۲۶ آذر با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در مدرسه شبانه روزی متوسطه اول دخترانه روستای شهرک الموت شرقی با حضور رئیس آموزش و پرورش ، مسئول حراست و مدیر و معلمان مدرسه برگزار شد.

رجبی افزود: طی تفاهمی که بین کارگروه تعلیم و تربیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین صورت گرفته، این برنامه بصورت ماهانه تا پایان سال در سه مدرسه دیگر از دهستان های زوارک الموت شرقی ، چوقور طارم سفلی و دستجرد الموت غربی برگزار می گردد که تاکنون در سه مدرسه اجرا شده است.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش نجوم و ستاره شناسی ، قصه گویی جهت فراگیری مطالب تربیتی و دینی با زبان قصه ، آموزش کاردستی با کاغذ ، اجرای نمایش خلاق و عروسک گردانی ، برگزاری مسابقات جذاب و اهداء جوایز به نفرات برتر از جمله برنامه های برگزار شده در مدرسه بود.

هدف از برگزاری این برنامه ها، ایجاد محیط شاد و جذاب در کنار همکلاسی ها برای فراگیری مطالب فوق الذکر ، کشف و شناسایی استعدادهای برتر در حوزه های نقاشی ، داستان ، شعر و قصه گویی می باشد که پس از شناسایی استعدادها، جهت آموزش و شکوفایی آنها برنامه ریزی می شود.

در پایان اجرای مراسم امروز به تمامی دانش آموزان حاضر تعدادی کتاب از مجموعه کتب چاپ شده انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان اهداء شد.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: