پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
تهران بزرگ - رئيس پايگاه ششم پليس امنيت عمومي پايتخت از دستگيري یکی از عاملان اغتشاشات آبان ماه که دیوار یکی از ساختمان های شهرداری منطقه 14 را در محله "نبرد" تخریب کرده بود، خبر داد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ"يعقوبعلي رجبيان" با اعلام اين خبر اظهار داشت: در حوادث و نا آرامی آبان ماه، خبري مبني بر تخريب دیوار یکی از ساختمان های شهرداری منطقه 14 تهران توسط تعدادی افراد اغتشاشگر دريافت کرديم.
رئيس پايگاه ششم پليس امنيت عمومي پايتخت با اشاره به اینکه شناسایی و دستگیر عاملان تحریب در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت، گفت: در تحقیقات مقدماتی به دست آمد که یکی از عاملان تخریب با یک دستگاه خودروی سواری در محل حاضر شده است.
وی توضیح داد: با شناسایی مالک خودرو ماموران پایگاه ششم موفق شدند، محل سکونت وی را در محله "نبرد" شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده را در اختیار مقام قضائی قرار دهند.
اين مقام انتظامي افزود: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران پایگاه ششم موفق شدند، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و خودروی وی را توقیف کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در پایگاه ششم به جرم ارتکابی اعتراف و به مرجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: شناسایی دیگر عاملان تخریب اموال عمومی در دستور کار قرار دارد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: