پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
لو یون بیائو مدیرعامل شرکت «یون گوانگ پرینتینگ» استان جه جیانگ چین 3 دی در مصاحبه با سی جی تی ان گفت، گزارش رسانه های بریتانیا درباره وادار کردن زندانیان خارجی به چاپ کارت تبریک کریسمس توسط شرکت چیزی جز شایعه نیست.

شرکت یون گوانگ پرینتینگ یکی از تأمین‎کنندگان کارت های تبریک کریسمس برای شرکت تسکوی بریتانیا (TESCO) است. به گزارش برخی رسانه های بریتانیایی، کارت های عرضه شده توسط این شرکت چینی به دست زندانیان خارجی زندان چینگ پوی شهر شانگهای تولید می شود.

لو یون بیائو مدیرعامل شرکت یون گوانگ پرینتینگ این گزارش را کاملا کاذب و ساختگی خوانده و گفت شرکتش هیچ کسب و کاری با زندان منطقه چینگ پو ندارد و همه محصولات این شرکت به دست کارگران چینی تولید شده و فعالیت های شرکت نیز بر پایه قانون کار چین است.

او با اشاره به آنه 60 درصد فعالیتهای شرکتش در بخش صادرات است گفت فعالیتهای شرکت برای مشتریان کاملا شفاف است و مشتریان خارجی هر سال یک بار وضعیت حقوق بشر کارمندان و کارگران شرکت، محیط کار و تدابیر امنیتی شرکت را مورد بازرسی قرار می دهند.

مدیرعامل شرکت یون گوانگ پرینتینگ همچنین نارضایتی و خشم خود را نسبت به این گزارش کذب و دروغین ابراز کرد.

یکی دیگر از مدیران ارشد شرکت نیز در گفتگو با روزنامه گلوبل تایمز گفت که رسانه های خارجی در حالی که هیچ مدرکی در دست ندارند به شرکت یون گوانگ پرینتینگ تهمت زده اند و این شرکت نیز از راه قانونی موضوع را پیگیری می کند و از آنها شکایت خواهد کرد.


شرکت یون گوانگ پرینتینگ واقع در 150 کیلومتری شانگهای

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: