پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
هم‌زمان با زادروز استاد "محمدابراهیم باستانی پاریزی"؛
چهارم دی‌ماه هم‌زمان با زادروز استاد "محمدابراهیم باستانی پاریزی" برگزیدگان اولین دوره جایزه آینه‌دار دوران در تالار اقبال دانشکده ادبیات و علوم انسانی معرفی می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،  سید عباس دعایی مدیر جایزه آینه‌دار دوران گفت: نخستین دوره این جایزه با موضوع تصویرسازی اثر استاد باستانی پاریزی با عنوان «از پاریز تا پاریس» چهارم دی برگزار می شود و قرار است برگزیدگان این دوره معرفی می‌شوند.

دعایی در ادامه بیان کرد: این جایزه که توسط موسسه آینه‌داران دوران با حمایت دانشکده ادبیات و علوم انسانی و مجتمع مس سرچشمه از سال گذشته اعلام و آغاز شده بود پس از استقبال تصویرگران سراسر کشور اولین برگزیدگان خود را معرفی می کند. همچنین با همکاری موزه هنرهای معاصر تهران برخی از برگزیدگان جایزه آینه‌دار دوران فرصت کار پژوهشی هنری در سیته پاریس را دریافت می‌کنند. 

وی تاکید کرد: هدایای مرکز ارتباطات شهرداری تهران و وزارت علوم و مراکز علاقه‌مند به همراهی این جایزه نیز در این روز با لوح یادبودی به برگزیدگان تقدیم می‌شود، همچنین از مجسمه استاد باستانی که به همت سازمان زیباسازی شهر تهران تهیه شده و در این مراسم رونمایی خواهد شد.

مدیر «جایزه آینه دار دوران» خاطرنشان کرد: امروز چهارم دی نمایشگاه آثار برگزیده نیز به نمایش در خواهند آمد و بازسازی سالن "استاد باستانی پاریزی" در دانشکده ادبیات و علوم انسانی نیز با حمایت شهرداری تهران اعلام می‌شود. آیین معرفی برگزیدگان نخستین جایزه آینه‌دار دوران ساعت ۱۵:۳۰  در دانشکده ادبیات و علوم انسانی  دانشگاه تهران آغاز  خواهد شد.

دعایی در پایان گفت: جایزه آینه‌دار دوران با هدف گرامی‌داشت بزرگان ایران با موضوع برگزاری دوره‌ای تصویرگری از آثار نخبگان ادب و احیای سنت تصویرسازی کتاب بزرگ سال شکل‌گرفته است و به همین منظور صاحب موسسه و دبیرخانه‌ خواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: