پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
انجمن تحقیقات حقوق بشر چین روز پنج شنبه 5 دی/ 26 دسامبر با انتشار مقاله ای تحت عنوان «پولی بودن سیاست چهره دروغین دموکراسی آمریکا را افشا کرد» گفت: پولی بودن سیاست، دلیل مهم رویارویی های سیاسی و گسستگی اجتماعی در آمریکا است.

ویارویی های سیاسی و گسستگی اجتماعی در آمریکا است. آمریکا همواره خود را به عنوان الگوی دموکراسی و حقوق بشر معرفی کرده است، ولی پولی بودن سیاست آن که هر زمان و در همه جا تاثیر گذار است، دروغ های آمریکا را روشن کرده و حقوق بشر با ویژگی های آمریکا را بی رحمانه زیرپا گذاشته است.

در این مقاله نوشته شد، طی سال های اخیر، طبقه ثروتمند تاثیرات بسیار بر سیاست های آمریکا داشته اند، ولی تاثیرات مردم عادی این کشور روز به روز کم تر می شود. پولی بودن سیاست آمریکا چهره دروغین دموکراسی آمریکا را افشا کرده است.

در این مقاله نوشته شد، تاثیرات پول در تمام روند سیاسی آمریکا دیده می شود و به بیماری پایدار در جامعه آمریکا تبدیل شده است.

در زمینه انتخابات، پولی بودن سیاست آمریکا انتخابات را به نمایش یک نفره برای قشر ثروتمند تبدیل کرده است. از قرن بیست و یکم به این سو، هزینه انتخاباتی نامزدهای دو حزب آمریکا از 700 میلیون دلار در سال 2004 به 2 میلیارد دلار در سال 2012 افزایش یافت. هزینه انتخاباتی در سال 2016 نیز به 6.6 میلیارد دلار رسید که گران ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود.

در این مقاله آمد، پیامدهای پولی بودن سیاست آمریکا مردم عادی را از حق سیاسی خود محروم می کند. مقام های دولتی به وسیله ای ویژه برای افراد ثروتمند و طبقه بالا تبدیل شده اند که ضمن انتقال آشکار منافع به آنان، مشکلات برای حل مسایل سیاسی مانند خشونت با اسلحه را افزایش داده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: