پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
حامی هاشمی:
حامی هاشمی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی رسما با انتخابات خداحافظی کرد .
‍  
 

دانشجوی برتر شبه قاره هند در گفت و گوی اختصاصی با گیتی آنلاین، اظهار داشت : خودم هم هنوز متوجه نشده ام و نمی توانم به صراحت بگویم عمدا و یا سهوا ولی هر چه که بود متن استعفای بنده علی رغم میل باطنی ام بر روی سایت وزارت کشور قرار می گیرد و این مدت تمام تلاش خود را انجام دادم که شاید از روی سیستم وزارت کشور برداشته شود ولی از لحاظ قانون هیچ راهی نداشت .

حامی هاشمی تاکید کرد : بسیار ناراحت هستم که این اتفاق ناخواسته برایم رخ داد ولی باز فرزند انقلاب و این آب و خاکم و به قانون کشورم تمکین می کنم.

دانشجوی فوق دکترای جامعه شناسی سیاسی بیان داشت : با اراده ای پولادین و عزمی راسخ به میدان رقابت گام گذاشته بودم و تحت سخت ترین شرایط میدان را ترک نمی کردم؛ با خود می اندیشم حتما حکمتی در این کار بوده که من در اولین گام و بطور ناخواسته از میدان رقابت کنار گذاشته شوم .

وی گفت : از تمام هوادارانم ، مردم شریف خرم آباد و چگنی، روستاها و بخش های تابعه ، بویژه مردمان با غیرت و متعصب ایل بزرگ باجول که با اتحادشان در حقم برادری را تمام کردند  و دیگر طوایف گرانقدر که واقعا در این چند سال بخاطر بنده زحمات فراوانی را متحمل شدند کمال تشکر و سپاس را دارم و دستبوس تک به تک عزیزان و همدلان و حامیانم هستم.


حامی هاشمی در پایان سخنان خود با نهایت تاسف ، خاطرنشان ساخت : آمده بودم بمانم / نیامده بودم که بروم.


تهیه و تنظیم : مریم‌نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: