پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۲ تن و ۴۸ کیلوگرم انواع موادمخدر در درگیری سنگین پلیس با قاچاقچیان در شهرستان خاش خبر داد.
گیتی آنلاین_ سردار احمد طاهری شامگاه شنبه در این‌باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جا به جایی مقادیر زیادی موادافیونی توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از این شهرستان به ایرانشهر مطلع شدند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، صبح روز گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه  خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت تویوتا در مسیر خاش- ایرانشهر در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و پس از رو به رو شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس و تنگ شدن عرصه، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات، پلیس مبارزه با موادمخدر ۲ تن از قاچاقچیان را دستگیر و در بازرسی از  خودروهای توقیف شده ضمن کشف یک قبضه سلاح آر پی جی ۷ با ۴ گلوله جنگی و ۵ عدد خرج مربوطه، یک قبضه سلاح جنگی سیمینوف با یک تیغه خشاب و۷ عدد تیرجنگی مربوطه و ۵۸ عدد فشنگ جنگی سلاح کلاش، ۲ تن و ۴۸ کیلو و ۲۸۶ گرم موادمخدر شامل یک تن و ۷۲۹کیلو و ۱۴۶ گرم تریاک، ۲۷۹ کیلوگرم حشیش، ۲۱کیلو و ۱۲۰گرم هروئین و ۱۹کیلو و۲۰گرم شیشه کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق موادمخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: