پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۳۰۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
اتاق اصناف مرکز استان کرمانشاه در آستانه سالروز حماسه نهم دیماه بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش گیتی آنلاین، تاريخ چندین ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است.

دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای و همچنین پیشرفت های دفاعی ایران از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان این مرز و بوم و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام کشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای این دشمنان بود. که با بصیرت ملت شریف ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد و حماسه 9 دي را مي توان تزریق خوني دوباره به نهال انقلاب اسلامي دانست که با هدف احياي دوباره عاشوراي حسيني به دست مردمي از جنس ایمان و بصیرت خلق شد. 

 در روز نهم دی ماه 1388 مردم ولایت مدار ایران اسلامي حماسه اي بزرگ آفریدند که نتیجه آن پایان فتنه اي بود که دشمنان انقلاب اسلامي تلاش داشتند با آن به اهداف خصمانه خود جامعه عمل بپوشانند.

يکي از محورهايي که باید در تبيين حماسه ماندگار تجمع بزرگ عاشوراییان در یوم الله نهم دي ماه مورد توجه قرار گيرد بررسي آثار ارزشمند، برکات و دستاوردهاي فراوان و گوناگون این حماسه عاشورايي و انتقال آن به نسل های بعدی است.

حماسه 9 دی ماه ملت ایران با همه تحلیل ها و بررسی ها يك نکته مهم داشت که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمني برنخواهند داشت، لذا باید با بصیرت و درك انقلابي، حوادث و اتفاقات و حضوري مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری راه را همچون گذشته کم نکنیم تا کشتي نجات ملت ها را با گذر از طوفان ها وموج هاي خطرناك به ناخداي اصلي آن حضرت بقیه اله الاعظم (عج) بسپاریم.

 اتاق اصناف مرکز استان کرمانشاه ، بسیج اصناف و اتحاديه های صنفی همچون سالهای گذشته سالگرد حماسه 9 دي روز پیوند عاشورايي مردم و رهبري، بصیرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ایران را در خلق این حادثه تاريخي ارج نهاده و از درگاه خداوند متعال براي ملت قدردان ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله العالی موفقیت وسربلندي مسئلت مي نماييم.

خبرنگار: پوریا زارعی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: