پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۰۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
یک نقاش دیواری عنوان کرد:
زهرا صفی آبادی می گوید طرح گستره هنرمندانه رنگ در شهر و تاثیرش در هنر شهری به ویژه نقاشی دیواری خیلی مهم و ضروری است البته مهم این است که درست و به جا استفاده شود زیرا اگر درست استفاده شود تاثیر مثبت و اگر به درستی استفاده و اجرا نشود نتیجه کاملا منفی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، زهرا صفی آبادی نقاش دیواری درباره طرح خود گفت: اسم اثر«موجودات خیالی من» است که این اثر آذر ماه تا دوم دی ماه اجرا شد و تکنیک آن استفاده از اکریلیک بود.

صفی آبادی در ادامه بیان کرد: این نقاشی دیواری در منطقه 20، خیابان فدائیان اسلام، اتوبان کریمی شرق، روبه روی ابن بابویه اجرا شده است. برای گستره هنرمندانه رنگ اردیبهشت ماه فراخوانی منتشر شد و براساس آن فراخوان این نقاشی دیواری انتخاب و اجرا شد.

وی درباره ابعاد طرح تاکید کرد: ابعاد طرح «موجودات خیالی من» حدود 400 متر است و تلاش کردم از فرم های رنگی مناسب استفاده کنم زیرا رنگ تاثیر مثبتی روی نشاط و شادی مخاطبان می گذارد.

این هنرمند افزود: شهردار تهران تاکید زیادی روی استفاده از رنگ های شاد و متنوع در سطح شهر دارد زیرا رنگ های شاد تاثیر خوبی روی روحیه مردم می گذارد.

زهرا صفی آبادی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح گستره هنرمندانه رنگ در شهر و تاثیرش در هنر شهری به ویژه نقاشی دیواری خیلی مهم و ضروری است البته مهم این است که درست و به جا استفاده شود زیرا اگر درست استفاده شود تاثیر مثبت و اگر به درستی استفاده و اجرا نشود نتیجه کاملا منفی خواهد داشت.

وی در پایان گفت: خوشبختانه از نقاشی دیواری «موجودات خیالی من» استقبال خوبی شد و بسیاری از مخاطبان با آن ارتباط برقرار کردند و در همین مدت کوتاه بازخوردهای خوبی داشته است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: