پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
معاون بهره برداری و توسعه شرکت خبر داد:
رویکرد آب وفاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.

معاون بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب خوی از واگذاری بیش از 3هزار  فقره انشعاب آب و فاضلاب از ابتدای سال جاری تاکنون در شهر خوی خبر داد.

ابراهیم اصغرنژاد به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت آب و فاضلاب در واگذاری انشعابات آب و فاضلاب پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یکهزار و 681 فقره انشعاب فاضلاب به مشترکین واگذار شده است.

وی تعداد آحاد اشتراک واگذار شده فاضلاب را بیش از 2 هزار و 483 فقره اعلام و خاطرنشان کرد: این میزان واگذاری امر بیانگر رویکرد آب وفاضلاب خوی  تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی تعداد کل انشعابات فاضلاب در شهر خوی  را 42 هزار و 106 فقره اعلام کرد و یادآور شد: در حال حاضر 64 درصد شهر خوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد .

وی در ادامه با اشاره به واگذاری بیش از هزار و 350 انشعاب آب در سال جاری اظهار داشت: در این زمینه نیز طبق برنامه پیش رفتیم و تا رسیدن به نقطه نهایی برنامه سال 98 فاصله چندانی نداریم.

اصغرنژاد تعداد کل انشعابات آب شرکت را  را نیز بیش از 87 هزار فقره اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر صد در صد جمعیت شهری شرکت آب و فاضلاب خوی از شبکه آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند هستند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: