پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
تهران-ایرنا- سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه گفت: امروز فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد و جبهه مقاومت هم در نقطه شروع جدیدی قرار خواهد گرفت و قطعا این شادی لحظه‌ای آمریکایی ها و صهیونیست‌ها دیری نخواهد پایید که به عزا تبدیل خواهد شد..

سردار رمضان شریف، صبح جمعه در گفت‌وگویی اعلام کرد: سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در صحنه‌های دفاع مقدس و در تلاش برای توانمند کردن جبهه مقاومت، بارها تا مرز شهادت پیش رفت و چندین بار مجروح شد.
وی اضافه کرد: ایشان قبل از اینکه توسط آمریکایی‌ها به شهادت برسد، لقب زیبا و پرمعنای شهادت را از رهبر انقلاب در سفر رهبری به کرمان دریافت کرد. هر چند سردار سلیمانی، بالاترین مدال افتخار نظامی ایران را از رهبر انقلاب دریافت کرده بود اما همواره خود را سرباز ولایت و امت اسلامی می دانست.

سردار شریف تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز فصل جدیدی را آغاز خواهد کرد و جبهه مقاومت هم در نقطه شروع جدیدی قرار خواهد گرفت و قطعا این شادی لحظه‌ای آمریکایی ها و صهیونیست‌ها دیری نخواهد پایید که به عزا تبدیل خواهد شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت در طول و عرض جغرافیایی جهان اسلام، انتقام خون این شهید سرافراز را که به چیزی جز سرافرازی و سربلندی ملت ایران امت اسلامی و آزادی قدس نمی اندیشید را خواهند گرفت.

سردار شریف تصریح کرد: ما مطمئن هستیم، شاگردان و تربیت‌یافتگان این فرمانده لایق و شجاع، حتما آرمان های ایشان را که همان آرمان‌های ترسیم شده توسط امام و مقام معظم رهبری است را محقق خواهند کرد.

وی به تربیت‌ یافتگان مکتب سردار سلیمانی در چهار دهه گذشته اشاره کرد و گفت: سپاه، قاسم سلیمانی‌های متعددی دارد هرچند که فرهنگ سپاه ایجاب نمی‌کند که در زمان حضور سرداران سرافراز خودش، جایگزین آنها را به جامعه معرفی کند اما انسان‌های شجاع مثل سردار سلیمانی در خانواده سپاه پاسداران و جبهه مقاومت، بسیار هستند.

سخنگوی سپاه تاکید کرد: در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این خبر متاسف شدیم اما عزم ما برای گرفتن انتقام از آمریکای جنایتکار و صیهونیست‌های غاصب بیشتر خواهد بود و قطعا این اتفاق رقم خواهد خورد.

وی افزود: شهید سلیمانی با تدبیر، آموزش و حضور میدانی خود شرایطی را به وجود آورد که امروز اسراییلی‌ها و آمریکایی‌ها دست به یک اقدام آشکار و یک جنایت بسیار روشن و مخالف همه قوانین و مقررات بین المللی زدند و مطمئن باشند که پاسخ سختی را دریافت خواهند کرد.

سردار شریف افزود: به محض فراهم شدن مقدمات انتقال پیکر این شهید سرافراز و محبوب ملت، مقدمات و برنامه‌های تشییع، تکریم و به خاک سپاری این بدن مطهر را اعلام خواهیم کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: