پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۰۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی اصلاح و نوسازی شبکه های آب رسانی را نقش تعیین کننده‌ای در کاهش پرت آب بیان عنوان کرد و گفت:برهمین اساس اصلاح شبکه های فرسوده توزیع آب شهرهای تابعه از الویت های این شرکت است

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی  گفت: در 9 ماهه سالجاری بیش از  8 کیلومتر و 500 اصلاح و توسعه شبکه های آب رسانی و خطوط انتقال در شرکت  اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفت. ولیزاده مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در گفتگویی اختصاصی با روابط عمومی شرکت گفت :  تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی برای مشترکان نیاز به اصلاح ، نوسازی و توسعه خطوط انتقال و شبکه های آبرسانی با لوازم و تجهیزات جدید روز است. وی گفت: در 9 ماهه سال سالجاری 407 متر از خطوط انتقال توسعه  و 5 کیلومتر 633 متر  شبکه های جدید آب  توسعه و 260 متر از شبکه های آبرسانی در شرکت آب و فاضلاب خوی اصلاح گردیده است  .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی اصلاح و نوسازی شبکه های آب رسانی را نقش تعیین کننده‌ای در کاهش پرت آب بیان عنوان کرد و گفت:برهمین اساس اصلاح شبکه های فرسوده توزیع آب شهرهای تابعه از الویت های این شرکت است.

وی با بیان اینکه عمر بخشی از خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب بالا بوده و جزء شبکه های فرسوده به شمار میرود گفت : برای اصلاح و نوسازی هر کیلومتر اجرای شبکه های آبرسانی اعتبارات زیادی لازم دارد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: